فهرست

مبلغ دقیق پیشنهادی کی روش به فدراسیون: 15 میلیارد تومان !

آی اسپورت - اینکه کارلوس کی روش در ایران می ماند یا نه موضوع مهمی است . علی کفاشیان در مصاحبه امروزش با نسیم تاکید می کند آنها توان پرداخت پول کی روش را ندارند به خصوص که او مثل بیزنس من ها به دنبال دربافت دستمزدش با واحد پول یوروست و حتی دلار هم قبول نمی کند!

کفاشیان می گوید :  مبلغ قبلی قرارداد کی‌روش یک میلیون و پانصد هزار دلار بود ولی او همیشه تاکید داشت این مبلغ باید بر اساس یورو باشد.پیشنهاد کنونی او دو میلیون یورو است که می شود چیزی حدود دو میلیون و هشتصد هزار دلار. این در حالی است که باید حدود یک و نیم میلیون دلار نیز برای دستیارانش در نظر بگیریم که در مجموع کل قرارداد کادر فنی برای تمدید می شود پنج میلیون دلار. با نرخ امروز دلار،در توان فدراسیون فوتبال نیست که 15 میلیارد تومان برای قرارداد بدهیم.

او در پاسخ به این سئوال که مبلغ قرارداد قبلی کی روش ار کجا تامین شد این طور جواب می دهد: زمانی که با کی‌روش قرارداد بستیم قیمت دلار این‌قدر نبود،البته همان موقع هم وزارت ورزش قول کمک داده بود اما تا امروز این کار را نکرده‌اند و باعث شدند که زیر بار بدهی برویم. بسیاری از مواقع از بودجه برنامه های دیگر کم کردیم تا بتوانیم پول کی روش را بدهیم.

جالب اینکه کفاشیان می گوید کی روش دوست دارد در ایران بماند :ما مذاکراتمان با کی روش تقریبا به اتمام رسیده ولی برای تمدید قرارداد پول نداریم.اگر دولت یا مجلس فکری به حال این موضوع نکنند فدراسیون فوتبال به تنهایی توانایی تامین پول زیاد قرارداد جدید کی روش و دستیارانش را نخواهد داشت.بر اساس تجربه ای که که کسب کرده ام می دانم که قبل از جام جهانی باید تکلیف کادرفنی تیم ملی را روشن کنم. کی روش علاقه دارد در ایران بماند اما مبلغ قراردادش بزرگ ترین مشکل سر راه ما است.

     
آی اسپورت
2014-05-05 11:36:10
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر