فهرست
نقاضای کفاشیان از دولت :آقای روحانی هوای ماراداشته باشید!
نقاضای کفاشیان از دولت :آقای روحانی هوای ماراداشته باشید!

نقاضای کفاشیان از دولت :آقای روحانی هوای ماراداشته باشید!

ای اسپورت -رئیس فدراسیون فوتبال ایران کماکان از شرایط بغرنج مالی می نالد و به عقیده او تنها راه نجات از این شرایط  کمک مستقیم دولت است . 

کفاشیان می گوید : از روزی که امده ام به فدراسیون فوتبال با مشکلات مالی و بی پولی مواجه بوده ایم. کمپانی ها و شرکت های بزرگ در کشور های دیگر برای کمک به فوتبال و تیم ملی شان برای اسپانسرینگ فوتبال بدون داشتن چشم داشت با هم رقابت می کنند. اما در ایران اسپانسرها و شرکت های مختلف قبل از کمک به تیم ملی به فکر سرمایه گزاری خودشان و نفع اقتصادی هستند. خیلی از اسپانسرها با ما مذاکره کردند اما در لحظه آخر عقب نشینی کردند.

او ادامه می دهد : وقتی ما می گویم دولت باید به تیم ملی کمک کند، به خاطر این است که تیم ملی است و به مردم تعلق دارد. ضمنا ما نگفته ایم به سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال کمک شود. به خاطر اهمیتی که مردم برای فوتبال قائل هستند باید دولت و وزارت ورزش بیشتر هوای تیم ملی را داشته باشند. البته رئیس جمهور دستور کمک به تیم ملی را صادر کرده است و کمک هایی شده است که کافی نیست. اخیرا هم وزارت ورزش هزینه اردوهای تیم ملی را پرداخت کرد. ما از وزارت ورزش تا کنون 4.5 میلیارد تومان پول گرفته ایم.

اما آیا این کمک ها تاثیر گزار هم بوده است ؟ کفاشیان که با نسیم حرف می زند ،  می گوید : ما سعی کرده ایم با تمام مشکلاتی که داریم، اردوهای مدنظر سرمربی تیم ملی را برایش تدارک ببینیم. در این بین فقط اردوی پرتغال را به خاطر مشکل مالی نتوانستیم برگزار کنیم. حقیقت ماجرا این است که برنامه ریزی کنفدراسیون فوتبال آسیا هم مشکلات بسیار زیادی در زمینه برنامه ریزی و آماده سازی تیم ملی برای جام جهانی به وجود اورد.انتظار ما این است که تیم ملی از نظر روحی و فنی در شرایط خوبی مقابل حریفان خود در جام جهانی قرار بگیرد؛ حالا جدا از هر نتیجه ای که کسب خواهد شد. می دانم که مردم از روند اماده سازی تیم ملی برای جام جهانی رضایت ندارند. فکر میکنم آنها حق دارند انتظاراتشان بالا باشد.اما متاسفانه شرایط و مشکلات ما را نمی دانند.

     
آی اسپورت
2014-05-05 11:15:20
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر