فهرست
استقلال-پرسپولیس استراحت می‌کنند، حریفان بازی!
استقلال-پرسپولیس استراحت می‌کنند، حریفان بازی!

استقلال-پرسپولیس استراحت می‌کنند، حریفان بازی!

آی اسپورت – در حالی که پرسپولیس و استقلال بعد از اولین بازی خود در لیگ قهرمانان آسیا فقط تمرین می‎کنند و بازی نخواهند داشت، اما همگروه‌های آنها در لیگ‌های داخلی، یا شب گذشته بازی داشتند یا امشب و فرداشب به میدان خواهند رفت. در امارات تیم الوصل که در اولین بازی خود در آسیا مغلوب السد قطر شد فردا شب در لیگ امارات میهمان الدبا خواهد بود. الوصل با پرسپولیس همگروه است و روز 14 اسفند باید در ورزشگاه آزادی میهمان این تیم باشد. در قطر هم السد فردا شب در دربی قطر به مصاف العربی خواهد رفت. السد بعد از این بازی، سه‌شنبه شب میزبان پرسپولیس خواهد بود.

حریفان استقلال هم وضعیتی مشابه دارند. در امارات، امشب العین در لیگ حرفه‌ای این کشور به مصاف الوحده خواهد رفت و سه‌شنبه شب در لیگ قهرمانان آسیا میزبان الریان قطر خواهد بود. الریانی که خودش امشب در لیگ ستارگان قطر میزبان السیلیه است. امشب در لیگ حرفه‌ای عربستان هم الهلال میزبان الشباب است. الهلال سه‌شنبه شب در عمان باید در لیگ قهرمانان آسیا مقابل استقلال قرار بگیرد.

۷ ۷  
آی اسپورت
2018-02-16 17:42:00
نظر دهید

۷ نظر
ali
جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۶، ۱۸:۱۱
خدمت نویسنده دانشمند، یکی مثل الریان تو خونه خودش میزبان بوده و پرسپولیس هم همینطور،و همه تیم ها درواقع حداقل یکی از دو بازی میزبان هستند، منتهی استقلال به لطف اقایان هر دو بازی میزبان هست و این وسط بیاد ایران یه بازی هم بکنه و برگرده دیگه تکمیل میشه برنامش!
۹ ۵
حسین آبی
جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۶، ۱۸:۴۸
اخه پیروزی تو اسیا اخرش میخاد چکار کنه دوباره یکی رو آقای گل کنه
۹
ali
جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۶، ۱۹:۳۵
اصلاح میکنم، استقلال هر دوبازی دو رو کشور میهمان بوده، و اگه قرار به یک بازی داخلی بود باید سه بازی در سه کشور انجام میداد.
در حالی که بقیه سه بازی رو حداکثر در 2 کشور انجام میدن.
۱
___
جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۶، ۲۰:۲۸
پرسپولیس سال پیش تو 12 بازی 2 بار میزبان بود و به نیمه نهایی اسیا رسید اون اس دق لال بود که با امکانات کامل دو روز از العین گل میخورد اخرش با وساطت داور بازی رو تموم کردن ببینیم گول عاسیا خخخ چیکار میکنه
۸
شلغم
جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۶، ۲۱:۲۱
حسین راست میگه آخه پرسپولیس میخواد چکار کنه فوقش 6 تا از عموری میخوره برمیگرده
۶
hoj
جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۶، ۲۳:۳۱
به حسین آبی:

داداش یک دهه از دنیا عقبی... بیدار شو ... پیروزی نیست پرسپولیسه
۶
امید از تفت
جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۶، ۱۹:۳۱
اولاً ما امکانات و سخت افزار اونها را نداریم، دوم اینکه فدراسیون 5 ستاره برای تیمها، سقف 18 بازیکن بزرگسال گذاشته در حالی که اونها این سقف را ندارند و میتونند 25 بازیکن بزرگسال داشته باشند و عملاً دو تیم داشته باشند. توی خبرها هم که دیدید تیم اصلی اونها استراحت میکنه و با ذخیره ها در لیگ بازی می کنند. شما مقایسه کنید می بینید تیم ملی با کیروش هم زمان بیشتر از استانداردهای حتی همین کشورهای آسیایی، صرف آماده سازی میکنه. پس این انتقاد اصلاً و به هیچ عنوان وارد نیست.
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر