فهرست

سرمربی سابق نیجریه: ایران را به راحتی می بریم

آی اسپورت - اعتماد به نفس نیجریه ای دوباره زیاد شده. آنها که تا همین یکی دو هفته قبل نگران بازی با ایران بودند، حالا سه امتیاز اولین بازی شان در جام جهانی را برای خودشان کنار گذاشته اند.

آنطور که ایرنا گزارش داده، کلمنس وسترهوف سرمربی تیم ملی نیجریه در جام جهانی 1994 - که توانست تیم نیجریه را از مرحله گروهی بالا ببرد -  در مورد حریفان عقاب ها در مرحله مقدماتی جام جهانی ابراز اطمینان کرد که این تیم قبل از آخرین بازی مرحله گروهی، به مرحله یک هشتم نهایی صعود می کند. 

عقاب ها اولین دیدار خود را برابر ایران برگزار می کنند و بعد از آن به مصاف بوسنی و هرزگووین می روند. آخرین دیدار آنها مقابل آرژانتین است.

وی گفت من قویا معتقدم که نیجریه قبل از آخرین دیدار خود برابر آرژانتین به مرحله یک هشتم نهایی راه پیدا می کند. از نظر من ایران و بوسنی هیچ نگرانی برای عقاب ها ندارند ما همیشه آنها را شکست می دهیم. 

نیجریه در جام جهانی 1994 با آرژانتین، بلغارستان و یونان هم گروه شد. عقاب ها با وجود شکست مقابل آرژانتین برابر بلغارستان و یونان به برتری دست یافتند و به دور دوم صعود کردند. 

وسترهوف نیجریه را به یک قدرت همیشگی در فوتبال آفریقا تبدیل کرد و نشان داد آنها و سایر کشورهای آفریقایی قدرت رقابت در عرصه جهانی را دارند. او عامل دوران طلایی فوتبال نیجریه است. 

     
آی اسپورت
2014-05-05 11:39:12
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر