فهرست
راجرز: لیورپول هنوز هم می‌تواند قهرمان شود
راجرز: لیورپول هنوز هم می‌تواند قهرمان شود

راجرز: لیورپول هنوز هم می‌تواند قهرمان شود

آی اسپورت- برندن راجرز، سرمربی لیورپول با وجود تفاضل گل بهتر سیتی نسبت به آنها، مطمئن است که تیمش قهرمان لیگ برتر خواهد شد.
شاگردان مانوئل پیگرینی، روز شنبه موفق شدند در گودیسون پارک، 3-2 اورتون را شکست دهند و به صدر جدول باز گردند.
لیورپول که دوشنبه، به مصاف کریستال پالاس می‌رود، برای قهرمانی باید بازی‌های خود را با اختلاف زیاد ببرد و راجرز، مطئن است که تیمش می‌تواند چنین کاری انجام دهد.
او گفت: " اگر یک تیم باشد که بتواند گل‌های زیادی بزند و همه چیز را عوض کند، آن تیم ما خواهیم بود.
هیچ شکی نیست که هدف ما همین خواهد بود. پیش‌تر هم چنین چیزی دیده بودیم.چلسی در آخرین بازی فصل، 8-0 ویگان را شکست داد و قهرمان شد.
هیچ بی احترامی به نیوکاسل و کریستال پالاس نمی‌کنم ولی اگر یک تیم باشد که قدرت گلزنی خود را ثابت کرده باشد، آن تیم ما هستیم.
ما تیمی نیستیم که 1-0 ببریم. از ابتدای فصل نشان دادیم که در گلزنی تبهر خاصی داریم.
دو بازی باقیمانده ی چلسی مقابل استون ویلا و وست هم است و هر دو، در ورزشگاه اتحاد برگزار می‌شود، جایی که سیتی در آن بسیار خوب کار کرده است.
راجرز در این رابطه گفت: " سیتی بازی‌های سختی پیش رو دارد. استون ویلا در ضد حملات تیم بسیار خوبی نشان داده  و در خارج خانه، بهتر از خانه کار کرده و وست هم نیز بازی سختی برای سیتی خواهد بود.
اگر سیتی بخواهد قهرمان شود، باید بازی‌های باقیمانده‌اش را با پیروزی پشت سر بگذارد و این یعنی 5 پیروزی پیاپی. کاری که سیتی تنها یک بار در طول فصل موفق به انجام آن شده است."

     
آی اسپورت
2014-05-05 12:14:22
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر