فهرست
نصرتی : تراکتورسازی تیم لی لی پوتی ها بود!
نصرتی : تراکتورسازی تیم لی لی پوتی ها بود!

نصرتی : تراکتورسازی تیم لی لی پوتی ها بود!

آی اسپورت- محمد نصرتی مدافع با سابقه ی تراکتور سازی قراردادش با این تیم تمام شده اما اعلام کرده که اولویت اولش تراکتور است. وی که امیدوار است تکلیف کادرفنی تیمش هر چه زودتر مشخص شود یک تشبیه جالب هم برای میانگین قد تیمش دارد: تیم لی لی پوتی ها! مصاحبه نصرتی را به نقل از تسنیم بخوانید:

اختلاف باشگاه تراکتورسازی با تونی اولیویرا برای تمدید قراردادش: نمی‌دانم قرار است چه اتفاقاتی رخ دهد ولی این مشخص است که طرفین در مورد مسائل مالی اختلاف دارند. به هر حال تونی یک مربی حرفه‌ای است که دنبال یک قرارداد خوب است، از طرفی باشگاه هم شرایط خاص خودش را دارد ولی امیدوارم هر چه زودتر تکلیف سرمربی مشخص شود. تونی مدتی پیش به من گفت که دوست دارد بماند و حالا باید منتظر باشیم تا ببینیم چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.

 معتقدم سال گذشته تراکتورسازی متوسط بسته شد. بعضی از بازیکنان خوب بودند و بعضی‌ها نتوانستند توقعات را برآورده کنند. با این حال جای شکرش باقی است که در جام حذفی قهرمان شدیم. من معتقدم تراکتورسازی برای فصل آینده باید قوی‌تر بسته شود، چون ما باید این بار از اعتبار فوتبال ایران در آسیا دفاع کنیم و نسبت به فصل قبل عملکرد بهتری داشته باشیم.

مدافع میانی تیم فوتبال تراکتورسازی با انتقاد از میانگین قدی این تیم در فصل گذشته گفت: تراکتورسازی سال قبل تیم لی‌لی‌پوتی‌ها بود و میانگین قدی ما یک متر بود! در خیلی از بازی‌ها روی همین موضوع از ضربات ایستگاهی ضربه خوردیم. فکر می‌‌کنم برای فصل جدید باید میانگین قدی تیم بالا برود تا دچار مشکل نشویم.

 «آیا قرار است در تراکتورسازی بمانی؟»، گفت: اولویت اول من تراکتورسازی است و این تیم را دوست دارم ولی اول باید تکلیف کادر فنی تراکتورسازی مشخص شود. دو سه تیم به من پیشنهاد داده‌اند ولی هیچ مذاکره‌ای انجام نداده و همه چیز را به آینده موکول کرده‌ام، چون باید تکلیفم ابتدا با تراکتورسازی مشخص شود.

     
آی اسپورت
2014-05-05 12:02:09
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر