فهرست
نظر سنجی: برای جام جهانی شجاعی بهتر است یا جهانبخش؟
نظر سنجی: برای جام جهانی شجاعی بهتر است یا جهانبخش؟

نظر سنجی: برای جام جهانی شجاعی بهتر است یا جهانبخش؟

آی اسپورت - کارلوس کی روش تقریبا 11 نفر اصلی اش برای حضور در جام جهانی را شناخته و می داند که چه نفراتی در برزیل به میدان خواهند رفت. با این همه شاید او روی بازیکنی که می خواهد به عنوان بال چپ در سیستم 1-3-2-4 بازی کند، تردید داشته باشد. کاری به محمدرضا خلعتبری و پیام صادقیان نداریم که توانایی بازی در این پست را دارند.

دو گزینه اصلی کی روش برای بازی در این منطقه، مسعود شجاعی و علیرضا جهانبخش هستند. کی روش می تواند از مسعود شجاعی به عنوان هافبک بازیساز تیمش - پستی که صادقیان و بختیار رحمانی هم توانایی بازی در آن را دارند - استفاده کند تا جهانبخش که عملکرد قابل قبولی برای نایمخن داشته در سمت چپ زمین به میدان رود منتهی در صورتی که کی روش بخواهد از مسعود به عنوان بال چپ استفاده کند آنوقت تکلیف جهانبخش چیست؟

به نظر شما مسعود شجاعی باید در ترکیب اصلی تیم ملی باشد یا علیرضا جهانبخش؟ مسعود تجربه بیشتری از علیرضا دارد اما عملکرد او در تیم ملی چندان باب میل هواداران تیم ملی نبوده. هر چند که او در لاس پالماس عملکرد قابل قبولی دارد.  از طرف دیگر جهانبخش در اولین فصل حضورش در فوتبال اروپا توانسته محبوبیت زیادی بین هواداران نایمخن کسب کند و انگیزه زیادی برای درخشش در جام جهانی دارد

     
آی اسپورت
2014-05-05 12:12:19
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر