فهرست
کریستف دام: هوینس سزاوار یک شانس دوباره است
کریستف دام: هوینس سزاوار یک شانس دوباره است

کریستف دام: هوینس سزاوار یک شانس دوباره است

آی اسپورت- کریستف دام و اولی هوینس همواره در رسانه های آلمان به عنوان دشمنان خونی هم شمرده می شدند بحث هایی که اولی هوینس در مورد اعتیاد دام مطرح کرد موجب شد تا او سال ها از سطح اول فوتبال آلمان جدا بماند و برای ادامه ی مربی گری راهی کشورهای دیگری شود.
با این وجود دام در گفتگویی با ساندی اکسپرس از بازگشت دوباره هوینس به راس مدیریت باشگاه بایرن حمایت کرد و گفت:" چرا نباید اولی هوینس شانس بازگشت داشته باشد؟ باید در نهایت به هر کسی برای بازگشت یک شانس دوباره داده شود."
اولی هوینس در مجمع عمومی باشگاه بایرن اعلام کرده بود که می خواهد پس از سپری شدن دوران محکومیتش بار دیگر به باشگاه بایرن باز گردد.
دام با حمایت از هوینس و تصمیم او بر جبران اشتباهاتش گفت:" اینکه او می خواهد اشتباهاتش را جبران کند بسیار مهم است اگر کلمات و رفتار هوینس را درست تفسیر کرده باشم او هرگز اشتباهاتش را تکرار نمی کند پس چرا نباید به او یک شانس دیگر داده شود؟"

درگیری های دام و هوینس یکی از مهمترین جنگ های لفظی را در فوتبال آلمان رقم زده بود دام در سال 2000 سرمربی لورکوزن بود و پس از افشای مصرف کوکائین از بوندس لیگا خارج شد او در آن زمان یکی از مهمترین گزینه های سرمربی گری در تیم ملی آلمان بود اما صحبت های هوینس او را از این سمت دور کرد.

     
آی اسپورت
2014-05-05 12:17:09
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر