فهرست
گزارش روز : لوئیس انریکه امید اصلی بارسا برای زنده نگاه داشتن امیدهای قهرمانی در لالیگا
گزارش روز : لوئیس انریکه امید اصلی بارسا برای زنده نگاه داشتن امیدهای قهرمانی در لالیگا

گزارش روز : لوئیس انریکه امید اصلی بارسا برای زنده نگاه داشتن امیدهای قهرمانی در لالیگا

آی اسپورت - لالیگای این فصل در حال تبدیل شدن به یک فیلم هیچکاکی است . با پایانی که نمی توان حدسش زد.

شاید هیجان انگیز ترین لالیگای 20 سال اخیر . با تنشی بالا و نفس هایی که از الان در سینه حبس شده اند.

چه کسی فکرش را می کرد که اتلتیکو دیروز در مقابل لوانته با دو گل شکست بخورد ؟ چه کسی تصور می کرد که مادرید هدیه اتلتیکو مادرید را پس بدهد و نتواند تیم بی انگیزه والنسیا را در برنابئو شکست دهد ؟

توجه داشته باشید که مادرید در تمام بازی های خانگی این فصلش حتی یک مساوی هم کسب نکرده بود . همه بازی ها را برده و فقط مقابل اتلتی و بارسا شکست خورده بود.

شرایط به گونه ای شده که هواداران رئال از امروز به شکلی نامعمول به شدت طرفدار بارسا در روز پایانی لالیگا هستند تا بلکه با شکست اتلتیکو و پیروزی تیم محبوبشان در سه دیدار باقیمانده قهرمان لالیگا شوند.


از آن طرف هواداران بارسا به انتظار یک لغزش کوچک از جانب رئال نشسته اند تا با شکست دادن اتلتی در نوکمپ معجزه شان کامل شود. واقعا دیوانه کننده است.

اگر گل رونالدو در دقایق پایانی بازی با والنسیا نبود حالا بارسا با دو پیروزی در دو بازی بعدی خود می توانست قهرمان لالیگا شود.

در حال حاضر تنها شانس بارسا برای قهرمانی امتیاز دادن رئال در یکی از سه بازی پایانی خود است. اما  سه بازی پایانی رئال در لالیگا چه دیدارهایی هستند ؟

اولی همین چهارشنبه در زمین وایادولید. زمینی دشوار که بارسا در آن شکست خورده است. البته کمی دور از ذهن است که رئال با توجه به شرایط بدست آمده ، در این زمین امتیاز از دست بدهد.بازی بعدی مادرید بازهم خارج از خانه و این بار در مقابل تیم یکدست و خوب سلتا به مربیگری یک بارسایی سابق یعنی لوئیس انریکه مارتینز است. انریکه پس از انتقال مستقیم از مادرید به بارسا در سال 1996 به سمبل هواداران بارسا تبدیل شد. محبوبیت او در بارسلونا غیر قابل کتمان است.

ورزشگاه سلتا ویگو یعنی بالائیدوش ، ورزشگاهی است که رئال مادرید خاطرات چندان خوشی از آن ندارد. شاید این بازی تنها دیداری باشد که هواداران بارسا می توانند روی لغزش مادرید حساب باز کنند.

نگاه همه دوستداران بارسا به تیم لوئیس انریکه دوخته شده تا با متوقف کردن رئال شانس دوباره ای به بارسا برای قهرمانی در لالیگا بدهد.

انریکه که به احتمال زیاد فصل آینده روی نیمکت بارسا خواهد نشست می تواند قبل از حضور خود روی این نیمکت ، اولین قهرمانی خود به بارسا را هدیه کند.

بازی آخر رئال در مقابل اسپانیول است و در برنابئو ، که نمی توان امید چندانی به اسپانیول در آنجا بست.

در هر صورت باید یک هفته دیگر صبر کنیم . احتمالا یک هفته دیوانه کننده دیگر در انتظار علاقمندان به فوتبال خواهد بود .

     
آی اسپورت
2014-05-05 14:46:16
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر