فهرست
رئیس باشگاه اتلتیکو  : من همیشه برای بارسا شانس قهرمانی قائل بودم / هیچ تیمی برای باخت به زمین نمی رود
رئیس باشگاه اتلتیکو : من همیشه برای بارسا شانس قهرمانی قائل بودم / هیچ تیمی برای باخت به زمین نمی رود

رئیس باشگاه اتلتیکو : من همیشه برای بارسا شانس قهرمانی قائل بودم / هیچ تیمی برای باخت به زمین نمی رود

آی اسپورت - اتلتیکو مادرید در شرایطی که می توانست با شکست دادن لوانته گام بلندی برای قهرمانی لالیگا بردارد با مغلوب شدن مقابل این تیم شانس قهرمانی خود در لالیگا یک هفته به پایان این مسابقات را از بین برد و حالا مجبور است تا حداقل 4 امتیاز دیگر کسب کند تا پس از سال 1996 یک بار دیگر قهرمان لالیگا شود.

به همین منظور " انریکه سرزو " رئیس باشگاه اتلتیکو در مصاحبه با RAC 1 عنوان داشت :

" هر سه تیم بالای جدول دارای شانس قهرمانی هستند. تا قبل از بازی های این هفته هم معتقد بودم که بارسا می تواند به مسابقات برگردد و برای این تیم شانس قهرمانی قائل بودم. حتی وقتی که بازیکنان این تیم در مصاحبه های خود از ناامیدی خود می گفتند "


" تمام تیم های لالیگا در هفته های پایانی با حداکثر توانشان بازی می کنند. به هیچ عنوان فکر نمی کنم که اگر مادرید دو بازی بعدی خودش را ببرد ، بارسا در نوکمپ مقابل ما برای باخت به زمین بیاید تا از قهرمانی رئال جلوگیری کند. به عمر خودم ندیده ام که تیمی برای باخت به زمین بیاید "

" حقیقت این است که انتظار حداقل یک تساوی در مقابل لوانته را داشتم. دوست نداشتم که سرنوشت قهرمانی به روز آخر بیفتد. در این هفته شاهد بازی های جوانمردانه ای از سوی تیم های شهر والنسیا بودیم.

 باید به روحیه حرفه ای آنها تبریک گفت . خوشحالم که بازی رئال در مقابل والنسیا مساوی شد . به شخصه فکر می کردم که رئال با اختلاف سه گل و شاید 4 یا 5 گل والنسیا را شکست دهد "


" اگر بارسلونا در بازی آخرش امیدی به قهرمانی نداشته باشد ، خودش را نمی کشد ، بلکه در مقابل ما یک بازی حیثیتی را انجام خواهد داد. تا به امروز ندیده ام که در اسپانیا تیمی اقدام به تطمیع بازیکن تیم مقابلش کند .

اگر پولی داشتم برای تهییج بازیکنان الچه خرج می کردم تا مقابل بارسا با همه وجود بازی کنند نه اینکه بازیکنی از تیم مقابل خودم را بخرم "

     
آی اسپورت
2014-05-05 15:35:00
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر