فهرست

فیفا رنگ پیراهن ایران در جام جهانی را مشخص کرد/ قرمز مقابل مسی و آرژانتین، سفید مقابل نیجریه و بوسنی

آی اسپورت - فیفا رنگ پیراهن تیم ملی ایران در رقابت های جام جهانی را مشخص کرد و مشخص شد که تیم ملی برابر آرژانتین قرمز می پوشد تا با رنگی برابر مسی و همبازیانش به میدان بروند که تنها پیروزی ایران در جام جهانی به همان رنگ به دست آمده است. البته خب! خیلی واضح است که هیچ کس، تاکید می شود هیچ کس انتظار ندارد که تیم ملی آرژانتینی ها را در پایان 90 دقیقه شکست بدهد.

بر اساس این گزارش شاگردان کروش در بازی نخست مقابل نیجریه پیراهن سفید و شورت سفید می پوشند. ضمن اینکه دروازه بان ایران هم لباسی سرتاسر مشکی خواهد پوشید.این در حالی است که نیجریه ای ها هم لباس های سبز همیشگی خودشان را به تن خواهند کرد.

ملی پوشان ایران در بازی دوم خودشان مقابل آرژانتین،پیراهن،شورت و ساق های قرمز رنگ می پوشند. دروازه بان ایران مثل بازی مقابل نیجریه لباس هایی یکدست مشکی به تن خواهد کرد. در این بازی مسی و دوستانش لباس های سفید و آبی راه راه را خواهند پوشید.

اما در بازی سوم مقابل تیم بوسنی باز هم شاگردان کروش لباس های سفید خودشان را به تن خواهند کرد.با این تفاوت که دروازه بان ایران در این مسابقه لباس نارنجی می پوشد.حریف ایران در این دیدار هم لباس آبی رنگ به تن خواهند کرد.

     
آی اسپورت
2014-05-05 15:25:56
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر