فهرست
وعده جونیور: به ایران برمی‌گردم و گل می‌زنم
وعده جونیور: به ایران برمی‌گردم و گل می‌زنم

وعده جونیور: به ایران برمی‌گردم و گل می‌زنم

آی اسپورت - مهاجم سابق پرسپولیس می‌گوید قصد نداشته پول بادآورده بگیرد و تنها حقوق ماهیانه خود را دریافت کرده است. جونیور براندائو بعد از فسخ قرارداد با پرسپولیس مصاحبه ای انجام داد و درباره دلایل ناکامی اش در فوتبال ایران توضیح داد و البته وعده داد که روزی به ایران برخواهدگشت تا ثابت کند که در برزیل پرنده فروش نبوده است. صحبت های جونیور را بخوانید:

نتوانستم هواداران پرسپولیس را راضی کنم

ابتدا باید از هواداران پرسپولیس بخاطر این زمانی که در ایران بودم، تشکر کنم. می‌دانم که آنها انتظارات بیشتری از من داشتند. بخاطر مشکلاتی که وجود داشت، نتوانستم آنطور که باید آنها را راضی کنم. با این وجود آنها خیلی با من مهربان بودند و هر موقع در خیابان من را می‌دیدند، با احترام رفتار می‌کردند و سعی داشتند به من روحیه بدهند.

در تمام این مدت نگران فرزند و همسرم بودم

دوست داشتم توضیح مختصری بدهم که چرا در ایران موفق نبودم. وقتی آمدم درگیری ذهنی خیلی زیادی داشتم. به نظر می‌آمد که پرسپولیس تمایل زیادی به جذب من دارد و به همین خاطر با وجود همه مشکلاتم به ایران آمدم. سه روز قبل از اینکه به ایران بیایم، فرزندم به دنیا آمد. هر روز نگران او و هر روز مشغول صحبت با همسرم بودم. او مجبور بود بخاطر نبودن من، یک تنه با مشکلات زندگی کنار بیاید و ناراحتی‌های او خیلی روی روحیه من تاثیر می‌گذاشت.

به زودی کیفیتم را نشان خواهم داد

این حس را دارم که زمانی دوباره به ایران بازخواهم گشت و کاری می‌کنم تا همه افرادی که حرف‌های ناجوانمردانه‌ای درباره من زدند، پشیمان شوند. من واقعا از هواداران پرسپولیس می‌خواهم که بازی‌های من را دنبال کنند. من در سری A یا B برزیل بازی خواهم کرد و کیفیتم را نشان می‌دهم.

بزرگترین انتقال سری B برزیل بودم

الان که دارم می‌روم باید بگویم، در فصل ۲۰۱۸، در سری B برزیل ۹ گل در ۱۸ بازی لیگ و همینطور ۵ گل در جام حذفی زدم. بزرگترین انتقال سری B برزیل در ۱۰ سال اخیر بودم. باشگاه لودوگورتس یک و نیم میلیون یورو پول انتقال من را داد و شما می‌دانید که باشگاه‌های اروپایی برای هر پولی که هزینه می‌کنند، برنامه دارند. قبل از اینکه به پرسپولیس بیایم، داشتم در تیم گویاس در سری A برزیل بازی می‌کردم. یعنی یکی از بهترین تیم‌های برزیل. نه در لیگ‌های استانی و نه لیگ سه یا دو کشورم، بلکه سطح اول فوتبال برزیل.

بعضی حرف ها قلبم را به درد آورد

از همان لحظه اولی که وارد بازی‌ها شدم، به من اتهام زده شد که او اصلا فوتبالیست نیست و شبیه یک پرنده فروش است. کجا او را پیدا کرده‌اند و یا  او را با پول‌شویی آورده‌اند. این حرف‌ها واقعا قلب من را درد می‌آورد. طبیعی است که فوتبالیست با ذهنش بازی می‌کند و من با این حرف‌ها نمی‌توانستم تمرکز لازم را داشته باشم. می‌گفتند که من حتی یک کنترل توپ ساده نمی‌توانم انجام دهم، در حالی که قبل از اینکه به ایران بیایم در سری A برزیل حضور داشتم.

برای پرسپولیس احترام زیادی قائلم

در پایان  درباره قراردادم باید بگویم که من فقط با دریافت حقوق ماهیانه پرسپولیس را ترک می‌کنم. در صورتی که هر بازیکن دیگری بود، می‌گفت حداقل ۶۰ الی ۷۰ درصد پولم را بدهید تا بروم. این بخاطر این است که مدیربرنامه‌‌ها و خود من احترام زیادی برای پرسپولیس قائل هستیم.  من یک بازیکن جوان هستم و این فصل، سال آخر فوتبال من نیست.

فقط حقوق ماهیانه ام را از پرسپولیس گرفتم

من نمی‌خواهم فقط یک پول بادآورده بگیرم و بخاطر احترامی که برای پرسپولیس قائل هستم، فقط حقوق ماهیانه‌ام را می‌گیرم. من ایران را با حس خوب و خاطره‌های خوب ترک می‌کنم. یک روز به ایران برمی‌گردم و آن افرادی که حملات ناجوانمردانه‌ای به من کردند یک روز از حرف‌های خود پشیمان می‌شوند. منتظر بازگشت من به لیگ ایران باشید و بازی‌هایم در ادامه فصل را ببینید.

 

۹    
آی اسپورت
2019-11-29 00:47:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر