فهرست
برانکو: ایران وطن دوم من است چرا نیایم؟/ دو باشگاه با من تماس گرفتند/ مسئله مالیاتی من خیلی بزرگ نیست
برانکو: ایران وطن دوم من است چرا نیایم؟/ دو باشگاه با من تماس گرفتند/ مسئله مالیاتی من خیلی بزرگ نیست

برانکو: ایران وطن دوم من است چرا نیایم؟/ دو باشگاه با من تماس گرفتند/ مسئله مالیاتی من خیلی بزرگ نیست

آی‌اسپورت‌ ـ گفت وگو با برانکو ایوانکوویچ سرمربی سابق تیم‌ملی‌ ایران غافلگیرکننده بود. برانکو که با لهجه ای متفاوت و صدایی مملو از انرژی با سردبیر آی‌اسپورت‌ گفت‌وگو ‌ کرد آمادگی خود را برای حضور در ایران اعلام کرد. برانکو که آخرین بار قبل از جام ملت های آسیا 2007 با ما هم کلام شده بود کمی از گذشته گفت و به آینده رسید. زمانی که ممکن است کنار خود داشته باشیم اش. این  گفت‌وگوی ما با سرمربی سابق تیم‌ملی‌ است، چهره ای که اگر به ایران بیاید جنگ سختی را با دستیار سابق و شاگرد محبوبش در تیم‌ملی‌ آغاز خواهد کرد.
 
آقای برانکو کجا هستید؟
 
همین جا در کشورم در شهر وراژدین مشغول ذخیره کردن انرژی هستم و مطالعه می‌ کنم.
 
آیا خبر دارید که در ایران بسیار درباره شما حرف می‌ زنند؟
 
از زمان جدایی ام از تیم‌ملی‌ ایران هر تابستان شما روزنامه نگارها با من تماس می گیرد و از شرایط ایران به من می‌ گویید. بله، من در جریان اخبار هستم.
 
ظاهرا این بار با دفعات پیش فرق می‌ کند، آیا شما این بار به ایران بازخواهید گشت؟
 
هرگز نگو، هرگز. من همیشه گفته ام که ایران کشور دوم من است جایی که از کار کردن در آن لذت بسیاری برده ام. دو باشگاه ایرانی با من تماس گرفتند و پروژه فصل بعدی من شاید مربیگری در ایران باشد.
 
این اولین بازی است که شما به این پیشنهادها پاسخ مثبت می‌ دهید. آیا علت خاصی دارد؟
 
من به ندرت در این سال ها در تابستان تحت قرارداد تیمی نبوده ام. اما حالا فرصتی پیش آمده که به ایران برگردم شاید همه چیز مطابق میل من پیش رفت و خیلی زود به جمع شما خبرنگاران ایرانی برگشتم.
 
آیا موضوع مالیاتی شما حل شده، ظاهرا بدهی سنگینی به مالیات ایران دارید؟
 
این موضوع، موضوع خیلی مهمی نیست، مسئله نیست که نشود حلش کرد. بدون شک اگر قرار به آمدن من به ایران باشد این مسئله هم راه حل خود را دارد.
 
شکل انگلیسی حرف زدنتان خیلی تغییر کرده؟
 
شاید به این دلیل است که من بعد از ایران کشورهای زیادی را گشته ام و انگلیسی تبدیل به زبان اولم شده. اینکه شما می‌ گویید بهتر از گذشته حرف می‌ زنم واقعا برای من خوشحال کننده است.
 
آقای برانکو حرف دیگری ندارید؟
 
برای فوتبال ایران در جام‌جهانی آرزوی موفقیت می‌ کنم و امیدوارم خیلی زود شما را ببینم. دوری ما خیلی طول کشیده! (می‌ خندد)
     
آی اسپورت
2014-05-05 17:05:35
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر