فهرست
رفیعی: می خواهیم خاطره بدی برای رائول رقم بزنیم / کم کاری مسئولین استان عامل سقوط فجر است
رفیعی: می خواهیم خاطره بدی برای رائول رقم بزنیم / کم کاری مسئولین استان عامل سقوط فجر است

رفیعی: می خواهیم خاطره بدی برای رائول رقم بزنیم / کم کاری مسئولین استان عامل سقوط فجر است

آی‌اسپورت‌ ـ سروش رفیعی بازیکن تیم فوتبال فولاد خوزستان که در این فصل در اکثر بازی های تیم فولاد بازی های قابل قبولی انجام داده است. در  گفت‌وگو ‌ با آی‌اسپورت‌ از بازی آینده فولاد برابر السد و سقوط درباره فجرسپاسی تیم سابقش صحبت می‌ کند.
 
از بازی در برابر تیم السد بگو؟
 
شرایط تیم خوب است و همه بازیکنان و کادرفنی آماده بازی برابر السد هستند. دیروز یک جلسه تمرین در تهران داشتیم و قرار است دو جلسه هم در قطر تمرین کنیم. کادرفنی تیم بازی های السد را به طور کامل آنالیز کردند و فکر می‌ کنم اگر بازی همیشگی خودمان را انجام  دهیم می‌ توانیم برابر السد پیروز شویم. امیدوارم در قطر یک نتیجه خوب کسب کنیم و بتوانیم در اهواز کار را تمام کنیم و جزو 8 تیم برتر اسیا شویم.
 
این چند روز در مورد کارت معافیت بازیکنان فولاد صحبت های زیادی شده است در این مورد چه نظری داری؟
 
من اطلاعات خاصی در این زمینه ندارم و فکر  نمی‌ کنم این مسئله چندان مهم باشد.

تو اهل شیراز هستی و برای تیم امیدهای فجر بازی کرده ای درباره سقوط این تیم چه نظری داری؟
 
واقعا خیلی متاسفم که این شرایط برای تیم فجر به وجود آمد. فکر می‌ کنم این مسئله بیشتر به کم کاری مسئولان استان برمی گردد که برای این تیم برنامه ریزی خوبی نداشتند و همچنین هزینه های لازم برای تیم انجام داده اند. به مسئولین استان باید گفت شاید دیگر  نمی‌ توان با یکسری حداقل ها کار کرد و باید بودجه و امکانات مناسبی برای تیم فراهم می‌ کردند. امیدوارم سال بعد بتوانم با یک برنامه ریزی مناسب به لیگ برتر برگردم.
 
درباره بازی در برابر رائول چه نظری داری؟
 
رائول جزو فوتبالیست هایی که همواره فوتبال های او را دنبال می‌ کردم و بازی های زیادی از او دیده ام. برایم افتخار بزرگی است که روبه روی او بازی کنم و امیدوارم تمامی اعضای تیم ما با یک بازی خوب برایش خاطره بدی رقم بزنند.
     
آی اسپورت
2014-05-05 17:03:11
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر