فهرست
یادداشت روز : از بارسای " Walking dead " شنبه تا بارسای امیدوار امروز
یادداشت روز : از بارسای " Walking dead " شنبه تا بارسای امیدوار امروز

یادداشت روز : از بارسای " Walking dead " شنبه تا بارسای امیدوار امروز

آی اسپورت - بارسلونا روزهای پر التهابی را می گذراند. ناکامی در کوپا دل ری و چمپیونز لیگ و سپس تساوی عصر شنبه در مقابل ختافه بحران را در اردوی کاتالان ها وسیع تر کرده بود.اما نتایج عجیب روز گذشته ؛ شکست اتلتیکو و تساوی رئال سبب شد تا امید قهرمانی لالیگا بار دیگر به بارسلونا بازگردد. 

منتقد روزنامه موندو دپورتیوو نگاهی داشته به اتفاقات عجیب این هفته لالیگا :


به شخصه سالی همچون امسال را به یاد ندارم که بارسلونا تا به این حد پس از باخت ها و تساوی های مایوس کننده همچنان در کورس قهرمانی حضور داشته باشد.

پس از دریافت گل در ثانیه های پایانی مسابقه با ختافه و عوض کردن برد با تساوی و در شرایطی که نوکمپ را سکوت وحشتناکی فراگرفته بود بازیکنان یک به یک به رختکن رفتند و هماهنگ باهم در میکسدزون نوکمپ از ناامیدی و خداحافظی با لالیگا سخن گفتند.

کاملا در هم شکسته و سرافکنده. اگر قرار بود تصویری از این بازیکنان نبینیم باورمان نمی شد که اینها بازیکنان بارسلونا هستند.


وقتی بازیکنان بارسا همچون مرده های متحرک روبروی دوربین ها قرار گرفته و از خداحافظی با لالیگا سخن می گفتند ؛ نمی دانستند که تیم های شهر والنسیا فردای آن روز امیدها را زنده خواهند کرد

تنها شخصی که پس از بازی همچنان با روحیه صحبت می کرد و سرش را بالا گرفته بود ؛ زوبی زارتا بود.

زوبی روبروی دروبین ها قرار گرفت و گفت " بهتر است همچنان امیدوار باشیم. ببینیم مادرید و اتلتیکو فردا چه خواهند کرد. شانس قهرمانی از دست نرفته است "


فردا هم آمد و تیم های والنسیا کاری کردند که هیچ کدام از بازیکنان شکست خورده بارسا فکرش را هم نمی کردند.

شکست اتلتیکو و تساوی مادرید حالا بار دیگر بارسا را به قهرمانی لالیگا امیدوار کرده است.

می توانیم امیدوار باشیم که بارسای walking dead روز شنبه واکنش مناسبی از خود نشان دهد. تنها امیدواری کافی نیست بلکه باید از دو بازی باقیمانده شش امتیاز گرفته شود.

اگر این اتفاق نیفتد در واقع  پیش از این به مغز این مرده های متحرک شلیک شده است. 


Joan Josep


خوان جوزپ پایاس : موندو دپورتیوو

رضا سیف
     
آی اسپورت
2014-05-05 18:45:36
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر