فهرست
مورینیو: تری، لمپارد و کول در چلسی می مانند
مورینیو: تری، لمپارد و کول در چلسی می مانند

مورینیو: تری، لمپارد و کول در چلسی می مانند

آی اسپورت- ژوزه مورینیو، سرمربی چلسی، اعلام کرد که این باشگاه قصد دارد قرارداد جان تری، فرانک لمپارد و اشلی کول را تمدید کند.

قرار داد این سه بازیکن تجربه با باشگاه لندنی در پایان فصل جاری به اتمام می رسد؛ مسئله ای که باعث شد تا اشلی کول در دیدار روز گذشته چلسی مقابل نوریچ که آخرین بازی خانگی این فصل این تیم بود، احاساساتی شده و گریه کند.

تری به تازگی ابراز امیدواری کرد که دوران حرفه ای اش را در چلسی به پایان برساند اما مورینیو اعلام کرد که دوران حضور این سه بازیکن در استمفوردبریج در این فصل به اتمام نمی رسد.

او به خبرنگاران گفت:" آنها همچنان در باشگاه خواهند ماند. فکر می کنم آنها بار دیگر برای چلسی بازی خواهند کرد. فکر می کنم اینطور باشد."

با تساوی روز گذشته چلسی مقابل نوریچ، مشخص شد که مورینیو اولین فصلش در بازگشت به استمفوردبریج را بدون جام به پایان خواهد رساند. به همین دلیل، او معتقد است که یک تابستان پر رفت و آمد را پیش رو دارند.

"  اکنون باید کمی صبر کنیم. تابستان برای ما خیلی طولانی خواهد بود.

رسانه ها با جام جهانی سرگرم خواهند بود و داستان برای شما متفاوت است. برای بازیکنانی که در جام جهانی حضور دارند هم همین طور.

برای ما به عنوان باشگاه، باید مدتی طولانی شرایط را آنالیز کنیم و در مورد گزینه های مان بحث کنیم. تابستانی طولانی خواهیم داشت."

     
آی اسپورت
2014-05-05 18:38:45
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر