فهرست
ساعتی پیش اتفاق افتاد؛ ملاقات سوبی ساره تا و لوئیس انریکه
ساعتی پیش اتفاق افتاد؛ ملاقات سوبی ساره تا و لوئیس انریکه

ساعتی پیش اتفاق افتاد؛ ملاقات سوبی ساره تا و لوئیس انریکه

آی اسپورت- به گزارش شبکه اسپانیایی کاده نا سر، آندونی سوبی ساره تا، مدیر ورزشی بارسا، امروز با لوئیس انریکه، سرمربی فعلی سلتاویگو، دیدار کرد تا نظر او در مورد حضورش در نوکمپ به عنوان جانشین تاتا مارتینو جویا شود.

نتایج ضعیف این فصل بارسا موجب شد تا مدیران باشگاه به فکر یافتن جانشینی برای سرمربی آرژانتینی باشند و از انریکه به عنوان گزینه اصلی جانشینی او نام برده می شود.

این در حالی است که علی رغم تساوی این هفته بارسا مقابل ختافه، نتایج روز گذشته اتلتیکو و رئال موجب شد تا بارسا همچنان از شانس قهرمانی در لالیگا برخوردار باشد و برگزاری جلسه با گزینه های فصل بعد، می تواند یک بی احتیاطی از سوی مدیران بارسا باشد.

جالب اینکه سلتاویگو، تیم انریکه، هفته آینده میزبان رئال مادرید خواهد بود و می تواند با متوقف کردن این تیم، زمینه قهرمانی بارسا را فراهم کند. البته شاگردان آنچلوتی پیش از آن باید در دیدار معوقه شان مقابل وایادولید قرار بگیرند.

لوئیس انریکه بین سال های 2008 تا 2011 هدایت تیم دوم بارسا را برعهده داشت و پس از آن راهی رم شد.

بعد از جلسه سوبی ساره تا و انریکه، هیئت مدیره بارسا امشب جلسه ای ترتیب خواهد داد تا در مورد آینده نیمکت هدایت تیم تصمیم بگیرند. اگر نتایج روز گذشته رئال و اتلتیکو طور دیگری رقم می خورد، احتمال داشت مدیران بارسا برای معرفی سرمربی فصل بعد حتی تا پایان فصل صبر نکنند اما با توجه به شرایط جدید، احتمالا معرفی سرمربی فصل آینده آبی و اناری ها به تعیین سرنوشت قهرمانی موکول خواهد شد.

     
آی اسپورت
2014-05-05 20:09:21
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر