فهرست
گزارش روز: همه رکوردهای این هفته بایرنی ها
گزارش روز: همه رکوردهای این هفته بایرنی ها

گزارش روز: همه رکوردهای این هفته بایرنی ها

آی اسپورت- بایرن مونیخ پس از شکست سنگین مقابل رئال مادرید در هفته ی سی و سوم بوندس لیگا و در آخرین دیدار خارج از خانه ی خود در این فصل شنبه شب میهمان هامبورگ بود که با برتری 4 بر 1 توانست به فرم خوب خود باز گردد.

 
رکورد گل های خارج از خانه شکسته شد

بایرن مونیخ توانست در دیدار مقابل هامبورگ چهار گل وارد دروازه میزبان کند تا شمار گل های خارج از خانه ی خود را به 46 برساند این رکوردی جدید در تاریخ بوندس لیگا محسوب می شود پیش از این هرگز تیمی نتوانسته بود در بازی های خارج از خانه این تعداد گل به ثمر برساند رکورد قبلی در اختیار وردربرمن در فصل 07-2006 با 43 گل بود.

 
هشتاد و ششمین گل پیزارو با پیراهن بایرن

 کلودیو پیزارو مهاجم پرویی باشگاه بایرن مونیخ تنها دو دقیقه پس از ورود به زمنی موفق شد تا گل چهارم بایرن را به ثمر برساند او هشتاد و ششمین گل بوندس لیگایی خود را با پیراهن بایرن مونیخ جشن گرفت تا در جدول گلزنان باشگاه بایرن در بالاتر از ماتئوس قرار بگیرد. علاوه بر این، او 7امین گل خود به دروازه ی هامبورگ را وارد دروازه می کرد تا از این حیث در کنار اولی هوینس جا داشته باشد

 

دویست و پنجاهمین بازی بوندس لیگایی نویر و صد و پنجاهمین بازی دانته

 دو ستاره ی خط دفاع بایرن مونیخ در دیدار مقابل هامبورگ رکوردهای شخصی خودشان را جشن گرفتند مانوئل نویر تنها یک روز پس از تمدید قرارداد با بایرن دویست و پنجاهمین بازی بوندس لیگایی خود را تجربه کرد که 94 بازی آن با پیراهن بایرن مونیخ بوده است. دانته نیز صد و پنجاهمین بازی بوندس لیگایی اش را مقابل هامبورگ انجام داد که از این تعداد 57 بار با پیراهن بایرن به میدان رفته است.

     
آی اسپورت
2014-05-05 20:12:08
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر