فهرست
کمیته فنی پرسپولیس قویتر از هیئت مدیره ؛ دایی نگران نباشد
کمیته فنی پرسپولیس قویتر از هیئت مدیره ؛ دایی نگران نباشد

کمیته فنی پرسپولیس قویتر از هیئت مدیره ؛ دایی نگران نباشد

آی‌اسپورت‌ ـ این 4 اسم به گوش همه آشنا است؛ بیژن ذوالفقارنسب، امیر عابدینی، جعفر کاشانی، حسین عبدی ؛3 بازیکن پرسپولیس مربوط در 3 دهه  مختلف.

جعفر کاشانی و بیژن ذوالفقارنسب مدافعان ملی پوش پرسپولیس اند و حسین عبدی یکی از باسابقه ترین بازیکنان این باشگاه که در دوره علی پروین سال ها کاپیتان قرمزپوشان بود. به این ها نام امیر عابدینی را هم اضافه کنید مدیر سابق باشگاه پرسپولیس و مدیرعامل باشگاه داماش گیلان که یکی از فوتبالی ترین مدیران فوتبال ایران در دو دهه گذشته است. چهره ای که بنیانگذار یکی از بزرگترین تیم های تاریخ پرسپولیس است و البته نامش به عنوان یکی از گزینه های مدیرعاملی این باشگاه همواره به گوش رسیده است. عابدینی در حالی امروز به سمت عضویت در کمیته فنی پرسپولیس منصوب شد که صرف نظرش از اختلافات با دایی در دوره انتقال دایی به السد همواره حامی آقای گل فوتبال جهان بوده است. او با حضورش در کمیته فنی وزن خاصی به این جمع می‌ دهد، جمعی که البته سایر افراد حاضر در آن هم سرشان به تنشان می‌ ارزد و البته جملگی پیشکسوتان علی دایی محسوب می‌ شوند.

از این جمع حسین عبدی سابقه دستیاری علی دایی را هم دارد و البته انتقادهایی را هم متوجه شکل فوتبال تیم دایی کرده اما انتقادهای او هرگز از دایره ادب خارج نشده است.

بیژن ذوالفقارنسب  هم که از سال 66 به بعد در فوتبال ایران مدارج مختلفی را طی کرده سابقه قهرمانی در لیگ فوتبال ایران و مربیگری در تیم‌ملی‌ را دارد و حالا در دوران بازنشستگی از مربیگری به سر می‌ برد. آخرین سمت  دکتر بیژن مشاوره فنی مدیرعامل سایپا بوده است. به این جمع جعفر کاشانی را هم باید اضافه کنیم، جعفر کاشانی کاپیتان سابق پرسپولیس و شاهین و عضو سابق هیات رئیسه فدراسیون فوتبال است. چهره ای که همه او را به اخلاق مداری و شخصیت می‌ شناسند.

با این ترکیب، هیات مدیره باشگاه پرسپولیس اقدام مثبتی انجام داده و به نظر می‌ رسد مشکلی بین این جمع و علی دایی پیش نیاید، هر چه باشد دایی خود قاعده بازی را بلد است و بی جهت طغیان  نمی‌ کند. اگر این افراد همگی در جلسات کمیته فنی حضور داشته باشند بدون شک نتیجه مناسب حاصل خواهد شد.

     
آی اسپورت
2014-05-05 21:51:50
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر