فهرست
کریستال پالاس 3 - 3 لیورپول : کاخ رویاهای قرمزها خراب شد/ بازگشت لیورپولی پالاس
کریستال پالاس 3 - 3 لیورپول : کاخ رویاهای قرمزها خراب شد/ بازگشت لیورپولی پالاس

کریستال پالاس 3 - 3 لیورپول : کاخ رویاهای قرمزها خراب شد/ بازگشت لیورپولی پالاس

آی اسپورت - تیم کریستال پالاس موفق شد، با آفریدن یک معجزه ی باورنکردنی در 9 دقیقه، سرنوشت قهرمانی رقابت های لیگ برتر را تغییر دهد.

گل های جو الن، استوریج و سوارس لیورپول را تا دقیقه ی 55 با نتیجه ی 0-3 از حریف پیش انداخت. لیورپولی ها که پیش از این بازی، شدیدا نگران از دست دادن امتیاز در این مسابقه بودند، تقریبا با خیال کاملا راحت بازی را تماشا می کردند.

اما آن ها نمی دانستند تقدیر چه سرنوشت شومی را در این بازی برایشان رقم خواهد زد. در حالی که لیورپول با سه گل از حریف پیش بود، انتظار می رفت شاگردان برندن راجرز با کم کردن تعداد نیروهای تهاجمی و استفاده از ضد حمله به جای فضا دادن به حریف این نتیجه را حفظ کنند. اما راجرز اشتباه بازی برابر سیتی را دوباره تکرار کرد.

لیورپول به جای دفاع دست به حمله زد و بازیکنان پالاس در دقیقه ی 79 توسط دلینی به گل اول رسیدند و درست دو دقیقه ی بعد تویض طلایی کریستال پالاس "گایل" اختلاف را به حداقل رساند.

در این لحظات کم تر کسی فکر می کرد کریستال پالاس گل سوم را وارد دروازه کند؛ اما در دقیقه ی 88 این گایل بود که بازی را به تساوی کشاند.

با این نتیجه لیورپول با یک امتیاز بیشتر از منچستر سیتی در صدر جدول قرار می گیرد و سیتی می تواند با برد برابر استون ویلا با دو امتیاز اختلاف نسبت به لیورپول صدرنشین رقابت های لیگ برتر شود.

 

 3 - 3 

کریستال پالاس:

اسپرونی، ماریاپا، دن، دلانی، وارد، دیگاکوی، یدیناک، لدلی، بولاسی، پونچئون، شاماخ

لیورپول

مینیوله، جانسون، فلاناگان، اسکرتل، ساخو، جرارد، الن، لوکاس، استرلینگ، استوریج، سوارس

 گزارش زنده

 پیش از آغاز بازی، خبرنگار دیلی میل در ورزشگاه سلهرست پارک از لنگیدن سوارس در هنگام گرم کردن خبر داده بود. ممکن است سوارس را در ترکیب اصلی لیورپول نبینیم.

 دقیقه 5 – لیورپول اولین حمله اش در این بازی را صورت می دهد. طبق معمول سوارس در این حمله شرکت دارد و شوت او از سمت چپ دفاع پالاس توسط مدافعان دفع می شود.

 دقیقه 12 – لیورپول در حال دیکته کردن بازی اش به حریف است اما پالاس با دفاع متراکم و ضد حمله های خطرناک سعی در ضربه زدن به حریف دارد.

  دقیقه 18 - گل برای لیورپول!! جو الن روی پاس جرارد لیورپول را پیش می اندازد. الن روی یک ضربه ی کرنر مدلی را جا می گذارد و توپ را وارد دروازه ی پالاس می کند.

  دقیقه 25 – کارت زرد برای جو الن. او که برای دریافت پاس ضعیف سوارس رفته بود به دلیل برخورد با لدلی کارت زرد گرفت.

  دقیقه 30 – کارت زرد برای ماریاپا. او به دلیل خطا روی سوارس از داور کارت می گیرد.

 دقیقه 35 – مینیوله!! این دروازه بان با یک دفع عالی بار دیگر مدافعان لیورپول را به خود امیدوار می کند. او شوت محکم یدیانک را از فاصله ی 25 یاردی ازکنار تیر دروازه به بیرون می فرستد.

 دقیقه 44 – پاس عالی سوارس دوباره این بازیکن را در موقعیت گل قرار می دهد ولی او نمی تواند از این موقعیت به خوبی استفاده کند. عملکرد مدافع جوان پالاس در این صحنه دیدنی بود.

    دقیقه 50 – کارت زرد برای لوئیس سوارس. او به دلیل شبیه سازی خطای پنالتی از کلاتنبرگ کارت زرد می گیرد.

  دقیقه 53 – گل برای لیورپول!! آن ها اختلاف را دو برابر می کنند. لیورپول که بارها به دلیل آمادگی اسپرونی موفق به گل زنی نشد اینبار روی خلاقیت استوریج درون محوطه ی جریمه و شوت عالی او به گل می رسد. بازهم پاس گل از جرارد.

  دقیقه 55 – استرلیییییییییییینگ!! و توی دروازه!! سوارس بدون توپ به سمت نقطه ی پنالتی استارت می زند و استرلینگ با یک پاس عالی به سوارس او را در موقعیتی عالی برابر اسپرونی قرار می دهد و سوارس کارش را به بهترین نحو ممکن انجام می دهد!!

  دقیقه 63 – اسکرتل به دلیل خطا روی شاماخ از داور کارت زرد می گیرد.

  دقیقه 65 – گایل به جای پونچئون وارد زمین می شود.

 دقیقه 67 – اسکات دان به دلیل خطا روی جانسون کارت زرد می گیرد.

  دقیقه 71 – مورای به جای جانسون وارد زمین می شود.

 دقیقه 76 – دنی!! استوریج در موقعیت یک در برابر یک درون محوطه ی جریمه صاحب توپ می شود و دن با قرار گرفتن در مسیر شوت استوریج توپ را دفع می کند.

  دقیقه 78 – کوتینیو به جای استرلینگ وارد زمین می شود.

  دقیقه 79 – گل برای پالاس!! دلانی!! این مدافع میانی روی پاس یدیناک موفق می شود با شوتی عالی دروازه ی لیورپول را باز کند!

  دقیقه 81 – اختلاف به حداقل می رسد!! شوت پای راست گایل، بازیکن تعویضی کریستال پالاس از مرکز محوطه ی جریمه وارد دروازه می شود!!

  دقیقه 85 – توماس اینس به جای دیگاکو وارد زمین می شود.

  دقیقه 86 - موسس به جای استوریج وارد زمین می شود.

  دقیقه 88- گل برای پالاس !! معجزه تکمیل می شود!! دوایت گایل!! یار تعویضی پالاس روی یک پاس از زمین خودی، صاحب توپ می شود و با یک شوت عالی مینیوله را به زانو در می آورد!! پالاس بازی را مساوی می کند!!

  دقیقه 3+90 - شوت محکم لویدا با برخورد به دفاع پالاس دفع می شود!

     
آی اسپورت
2014-05-06 02:01:08
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر