فهرست
گزارش روز: برنامه دایی چگونه  فراموش شد؟ /خروجی عجیب جلسه اضطراری هیات مدیره پرسپولیس!
گزارش روز: برنامه دایی چگونه فراموش شد؟ /خروجی عجیب جلسه اضطراری هیات مدیره پرسپولیس!

گزارش روز: برنامه دایی چگونه فراموش شد؟ /خروجی عجیب جلسه اضطراری هیات مدیره پرسپولیس!

آی اسپورت-رحیمی مدیر عامل پرسپولیس پس از جلسه ای که دو روز قبل با علی دایی داشت اعلام کرده بود دایی برنامه خود را داده و برای بررسی آن قرار است هیات مدیره روز دوشنبه جلسه اضطراری برگزار کند.
امروز نشست مورد نظر برگزار شد و قبل از آن هم دایی لیست نهایی خود را رحیمی تحویل داد.خروجی جلسه اما با دستور کار اعلام شده در تضاد آشکار است.
حمید استیلی در این باره گفته است« خوشبختانه نشست خوبی را برگزار کردیم، ابتدا در خصوص بدهی‌ها و مباحث مالی طرفین با یکدیگر صحبت‌های لازم را انجام دادند و درباره مبالغی که مقرر شد برای باشگاه هزینه کنیم، بحث شد.همچنین در جلسه در خصوص آکادمی پرسپولیس و تیم‌های پایه نیز بحث و تبادل نظر شد و به جمع‌بندی‌های خوبی رسیدیم. با نظر باشگاه اعضای کمیته فنی را انتخاب کردیم و از این به بعد در خدمت بزرگانی مثل جعفر کاشانی، ذوالفقارنسب، امیر عابدینی و حسین عبدی هستیم تا این اعضاء بتوانند به باشگاه کمک کنند.متأسفانه تمام حساب‌های باشگاه پرسپولیس مسدود شده و ذیحساب و بازرسی کل کشور به دنبال این هستند تا مشکل را با کمک وزارت ورزش حل کنند تا کارهای اجرایی باشگاه را انجام دهیم.باید حساب‌هایمان باز شود، اولین دستورالعمل ما این بود که پول بازیکنان را زودتر پرداخت کنیم و سپس مدیرعامل درباره این موضوع که مبلغش چقدر است پس از نشست‌ها و مطابق بودجه تصمیم‌گیری می‌کند. ما باید کاری کنیم بدهکار نشویم و حتی بدهی‌های فصل قبل را هم نیز پرداخت کنیم.با صحبت‌هایی که مطرح کردیم مقرر شد رئیس کمیته انضباطی باشگاه توسط مدیرعامل باشگاه آقای رحیمی انتخاب شود.»
اینها خروجی ها و تصمیمات جلسه ای هستند که قرار بود اضطراری باشد و در آن درباره برنامه های دایی بحث شود! البته استیلی در باره برنامه های دایی هم اظهار نظر کرده و گفته است«در این جلسه در مورد برنامه‌های دایی صحبت نشد و آقای رحیمی همه چیز را به بعداً موکول کرد تا پس از صحبت‌هایش با دایی در جلسه بعدی هیأت‌ مدیره در مورد آن صحبت کنیم.»
چه صحبت هایی باقی مانده که رحیمی قبل از جلسه با دایی انجام نداده و حالا قرار است انجام دهد؟ جلسه بعدی هیات مدیره چه زمانی است؟چرا رحیمی که خودش پیشنهاد برگزاری این نشست را داده بود باید همه چیز را به بعد موکول کند؟
دایی لیست خود را سریع داده تا تکلیف بازیکنان ملی پوشش زودتر و قبل از اردوی تیم ملی و جام جهانی مشخص شود ولی باشگاه انگار عجله ای در این باره ندارد! یک بار دیگر اظهارات رییس هیات مدیره پرسپولیس طی دو روز قبل را بخوانید« مردم نگران نباشد دیشب رحیمی از من درخواست برگزاری یک جلسه فوری را داشت که قرار شد پس از بررسی نامه با جلسه اضطراری سریعاً موافقت کنم تا در یکی از روزهای نزدیک جلسه را برگزار و در مورد رفع مباحث بحث کنیم تا پس از صحبت‌های رحیمی و بررسی باشگاه در این چند مدت و تقویم و برنامه‌های دایی تصمیم بگیریم. » 
انتخاب کمیته فنی هم در نوع خود جالب است. اینکه شرح وظایف آنها چیست و بر اساس کدام چارت و دستور العمل باید اقدام کنند و شعاع وظایف آنها تا چه اندازه بوده و با چه فرد یا افرادی طرف حساب هستند سئوالات بی پاسخی است که احتمالا برای همیشه هم بی پاسخ می مانند.
خروجی جلسه با دستور جلسه همخوانی ندارد و این یعنی آن که می شود تصور کرد برنامه دایی ، لیست او یا بخش هایی از برنامه و لیست اعلامی مورد تایید هیات هیات مدیره نبوده اما آنها نمی خواستند با شهریار وارد تقابل شوند و با انتخاب کمیته فنی توپ را به زمین آنها انداخته اند.

     
آی اسپورت
2014-05-05 23:33:31
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر