فهرست
راجرز : منچسترسیتی قهرمان لیگ می شود
راجرز : منچسترسیتی قهرمان لیگ می شود

راجرز : منچسترسیتی قهرمان لیگ می شود

آی اسپورت - برندن راجرز، سرمربی تیم لیورپول پس از تساوی ناامید کننده ی شاگردانش گفت، نبرد بر سر قهرمانی به پایان رسیده و منچسترسیتی، قهرمان رقابت های این فصل لیگ برتر خواهد بود.

در دیدار لیورپول برابر کریستال پالاس، ابتدا لیورپول با سه گل الن، استوریج و سوارس پیش افتاد. اما این پایان کار نبود چرا که کریستال پالاس با تک گل دلینی و دو گل گایل بازی را به تساوی کشاند و سرنوشت قهرمانی را تغییر داد.

راجز پس از این مسابقه به اسکای اسپورتس گفت:"فکر می کنم امشب نیاز داشتیم بازی را ببریم. خیلی راحت می توانستیم با برد، فشار را بر منچستر سیتی افزایش دهیم.

حالا سیتی دو بازی خانگی در پیش دارد. حتی اگر این دو بازی بسیار سخت بودند، ما باید این بازی را می بردیم. چرا که برای قهرمانی به این دو برد نیاز داشتیم.

ما تا اینجای فصل عالی کار کرده بودیم. به دست آوردن 81 امتیاز دستاورد بزرگی برای ماست.

شاگردانم بسیار ناامید و مایوس هستند. اما ما ادامه خواهیم داد. بازی بزرگی برای پایان دادن به این فصل در آنفیلد داریم و فکر می کنم باید به پیشرفت کردن و ساختن تیممان ادامه دهیم."

وی همچنین عملکرد دفاعی تیمش را مورد انتقاد قرار داد.

"برای 75 دقیقه عالی کار کرده بودیم. این عملکرد دفاعی بد ما بود که به ما ضرب زد. حریف روحیه ی خوبی برای بازگشت از خود نشان داد. باید بازی را بهتر از این مدیریت می کردیم."

     
آی اسپورت
2014-05-06 02:41:27
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر