فهرست
بازی آسانی که سخت شد؛ آزمون دشوار جوانان ایران
بازی آسانی که سخت شد؛ آزمون دشوار جوانان ایران

بازی آسانی که سخت شد؛ آزمون دشوار جوانان ایران

آی اسپورت - تیم فوتبال جوانان ایران که در گروه C رقابت‌های جام قهرمانی آسیا قرار دارد، پس از دو تساوی مقابل قطر و ژاپن حالا آماده دیدار با تیم جوانان یمن می‌شود. در روز اول بازی‌ها، شاگردان امیرحسین پیروانی مقابل قطر، نتیجه‌ای غافلگیر کننده به دست آوردند و با تساوی یک - یک، زمین بازی را ترک کردند. در دیدار دوم هم با اینکه شایستگی کسب برد داشتند، اسیر ناداوری شده و بار دیگر با حریف مساوی کردند. حالا تیم زیر 19 ساله‌های کشورمان باید به مصاف یمن برود. این بازی، با اینکه می‌توانست آسان‌ترین دیدار این گروه برای ایران تلقی شود اما به خاطر شرایط جدول، به سخت‌ترین آزمون جوانان کشور تبدیل شد.

قطر پس از تساوی با ایران، مقابل یمن به برتری رسید و همراه با ژاپن توانست به امتیاز چهارم و رده دوم جدول برسد. حالا تیم ایران برای صعود به دور بعد، باید با حداقل 2 گل اختلاف از سد یمن بگذرد و امیدوار باشد دیدار ژاپن و قطر، نتیجه‌ای منطقی داشته باشد. در این شرایط، راه برای صعودمان به دور بعدی هموار می‌شود و بار دیگر می‌توانیم خود را صاحب شانس کسب سهمیه جام جهانی و قهرمانی قاره آسیا بدانیم. دیدار تیم جوانان ایران و یمن فردا از ساعت 17 در ورزشگاه مدینه‌العیسی شهر منامه برگزار می‌شود.

 

کد خبر:9402

۱ ۱  
آی اسپورت
2016-10-19 13:02:00
نظر دهید

۱ نظر
1
چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵، ۱۳:۳۴
ایران اگر با دو گل ببرد قطعا صعود میکند اگر با یک گل هم ببرد و بازی دیگر یا برنده داشته باشد یا مساوی کم گل شود صعود میکند.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر