فهرست
اولیویرا متن نامه تراکتورسازی را منتشر کرد
اولیویرا متن نامه تراکتورسازی را منتشر کرد

اولیویرا متن نامه تراکتورسازی را منتشر کرد

آی اسپورت – انگار داستان "تراکتور و اولیویرا" را بابد در تمام شده بدانیم. این مربی پرتغالی که اتفاقا محبوبیت زیادی در تبریز و بین پرشورهای تبریزی دارد، در بازگشت سه ماهه خود به تراکتورسازی در لیگ برتر و لیگ قهرمانان نتوانست قرمزهای تبریز را از بحران عدم نتیجه گیری نجات بدهد و تنها نکته روشن 180 دقیقه ای بود که در نیمه نهایی و فینال جام حذفی رگزار کرد تا به هرحال یک قهرمانی را به تراکتورسازان تجربه کند.

در شرایطی که این روزها "بازگشت یا عدم بازگشت" تونی به تبریز یکی از مسایل پر خبر فضای فوتبال بود، اولیویرا با انتشار نامه مدیرعامل باشگاه نشان داد که تمایلی برای حضور سه باره روی نیمکت ورزشگاه یادگار امام ندارد.

بر اساس این خبر در نامه جمشید نظمی،‌ مدیرعامل تراکتورسازی به اولیویرا آمده است:

با توجه به پیگیری های مکرر از سوی باشگاه مبنی بر ارائه برنامه هایتان برای مربیگری تیم تراکتورسازی تبریز،‌ متاسفانه هیچ گونه پاسخ صریح و قاطعی از سوی جنابعالی مبنی بر اینکه آیا علاقه مند به سرمربیگری تیم تراکتورسازی در فصل جدید می‌باشید یا نه،‌ دریافت نکرده‌ایم.

اینجانب از سوی هیات مدیره باشگاه، تا 48 ساعت منتظر شما برای اعلام برنامه و شرایط شما برای ادامه همکاری با باشگاه خواهم بود. در غیر این صورت گزینه های دیگر مدنظر قرار خواهد گرفت و ادامه همکاری با شما منتفی خواهد بود.

تونی اولیویرا در چند روز گذشته پرداخت طلب خود را منوط به ارایه برنامه به باشگاه تراکتور سازی تبریز دانسته بود و هیئت مدیره باشگاه نیز 48 ساعت به وی برای تمدید یا عدم تمدید قرارداد مهلت داده بود که فرصت وی به پایان رسیده است و باشگاه تراکتورسازی مذاکره با گزینه های دیگر را شروع خواهد کرد.

حالا به نظر می رسد تراکتورسازی باید به طور جدی مذاکراتش را با گزینه هایش شروع کند.

     
آی اسپورت
2014-05-06 07:15:54
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر