فهرست
السد قطر – فولاد ایران / شما عشق مایید !
السد قطر – فولاد ایران / شما عشق مایید !

السد قطر – فولاد ایران / شما عشق مایید !

آی اسپورت – شاید اگر پیش از فصل کسی فولاد را تنها نماینده فوتبال باشگاهی ایران در مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا پیش بینی می‌کرد، جدی گرفته نمی‌شود و اینطور گفته می‌شد که «یعنی اهوازی‌ها در آسیا از سپاهان و استقلال موفق‌تر خواهند بود.»

اما این اتفاق افتاد و حالا فردا شب قرمزهای جنوب در شرایطی که به لحاظ در اختیار داشتن ستاره یا ملی یوش در قیاس با سه نماینده ناکام، دستشان خالی تر است، در دوحه اولین ۹۰ دقیقه از ۱۸۰ دقیقه یک هشتم نهایی را برگزار می‌کنند تا شاید بتوانند با نتیجه‌ای از بازی بیرون بیایند که در ۹۰ دقیقه دوم  در اهواز  با اعتماد به نفس و روحیه بالایی به رویارویی با السد بروند تا بلکه بتوانند در ‌‌نهایت خود یا بهتر است، اینطور گفته شود که تنها نماینده ایران در لیگ قهرمانان را به جمع هشت تیم بر‌تر آسیا برسانند.

فولاد که با شایستگی عنوان قهرمانی لیگ بر‌تر را هم از آن خود می‌بیند، برای اینکه بتواند سالِ فوتبالی‌اش را به خوبی پایان ببرد، برابر السد محکوم به موفق شدن است. اگر این مهم عملی شود، شرایط آن‌ها تغییر خواهد کرد و اولین اتفاق این خواهد بود که «تردیدهای حسین فرکی» برای تمدید قرارداد از بین خواهد رفت. چرا که حضور در یک چهرام نهایی و احتمالِ رفتن به جمع ۴ تیم بر‌تر لیگ قهرمانان چیزی نیست که فرکی یا هر مربی دیگری بتواند به راحتی از کنار آن بگذرد. البته اگر تصمیم گیران فدراسیون نخواهند تیم ملی را بعد از کی روش به دست او بسپارند.

یک روز و چند ساعت دیگر مشخص خواهد شد که فولاد چقدر تا رسیدن به اوجِ اوج شانس دارد. اوجی که با حضور در قله لیگ بر‌تر شروع شد و انگار اهوازی‌ها قرار را بر ادامه اوج گیری گذاشته‌اند.

     
آی اسپورت
2014-05-06 09:14:04
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر