فهرست
نقل قول های روز: برای پرسپولیس شرط نمی گذارم
نقل قول های روز: برای پرسپولیس شرط نمی گذارم

نقل قول های روز: برای پرسپولیس شرط نمی گذارم

آی اسپورت – این بخش اختصاص دارد به گزیده ای از نقل قول اهالی فوتبال در طول چند ساعت گذشته:

من 2 سال دیگر با باشگاه اوسترساندس قرارداد دارم. تصمیم درباره جدایی من به کیندبرخ( مدیرباشگاه) و گراهام پوتر (سرمربی) بستگی دارد. اگر کیندبرخ بخواهد بمانم، با تمام وجودم می‌مانم.

سامان قدوس علیرغم پیشنهاداتی که از باشگاههای دیگر دارد هنوز تصمیم نهایی اش را نگرفته

 ما به اشتباهات داوری علیه استقلال عادت داریم. از گذشته و از زمانی که ما خودمان فوتبال بازی می‌کردیم اشتباهات داوری بیشتر به ضرر ما بوده است. همین فصل هم اشتباهات زیادی داوران به ضرر استقلال کردند که اگر این اشتباهات نبود الان جایگاه تیم ما در جدول حداقل چند پله بالاتر بود.

از دید اکبر کارگرجم عضو کمیته فنی استقلال، داوری هم یکی از دلایل ناکامی این تیم در این فصل بوده

این را قبل هم گفته ام و بازهم می گویم. اهل بازی کردن با احساسات هواداران هم نیستم. آنها در یک هفته ای که در ایران بودم برایم سنگ تمام گذاشتند و لطفشان در همه جا شامل حالم شد. پرسپولیس خانه من است و هر چه دارم از این تیم است اما هنوز تا به این لحظه هیچ پیشنهادی از طرف این باشگاه به دست من نرسیده است. پرسپولیس و هوادارانش در قلب من بوده و هستند. چه باشم و چه نباشم بهترین ها را برای این تیم خواسته ام. اگر روزی قسمت شد و به تیم محبوبم برگشتم هواداران مطمئن باشند بهترین عملکرد را به جا خواهم گذاشت و مطمئنا آنهایی که اسم مرا پسر پرسپولیس گذاشتند را سربلند می‌کنم و هیچ شرطی برای بازگشت ندارم.

علیرضا حقیقی در گفتگو با ایلنا برای بازگشت به پرسپولیس به مسئولان این تیم چراغ سبز نشان داده

نمی‌خواهم در این برهه از زمان، خیلی به موضوع تمدید قرارداد ورود کنم. زمانی که اتفاق افتاد درباره آن به طور کامل صحبت می‌کنم اما فقط می‌خواهم بگویم یک مربی باید راه‌های رسیدن به موفقیت تیم را بسنجد. نمی‌تواند با یک لیوان کوچک وارد رودخانه‌ای شده و به خودش بگوید که من با همین لیوان کوچک، آب رود را کم می‌کنم تا به درخت‌ها و مزرعه‌ها آب بدهم. در حقیقت می‌خواهم بگویم باید شرایط را بررسی کرد و سپس بهترین راه را انتخاب کرد. من بارها گفته‌ام و باز هم می‌گویم که برخی مشکلات غیر فنی، قابل پیش بینی نیست و به همین خاطر صنعت فوتبال را جذاب کرده است.

برانکو در تازه ترین مصاحبه اش کماکان پاسخ واضحی درباره تمدید قراردادش با پرسپولیس نداده است

 

 

 

۱    
آی اسپورت
2017-11-23 09:46:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر