فهرست
غلامی: کرانچار جام جهانی را از من گرفت/ کرانچار رفتنی بود اما من با دو پاس گل نجاتش دادم
غلامی: کرانچار جام جهانی را از من گرفت/ کرانچار رفتنی بود اما من با دو پاس گل نجاتش دادم

غلامی: کرانچار جام جهانی را از من گرفت/ کرانچار رفتنی بود اما من با دو پاس گل نجاتش دادم

 آی اسپورت - محمد غلامی در دو فصلی که در سپاهان حضور داشت هرچند مهاجم مورد علاقه کرانچار نبود اما گل‌های حساسی برای تیمش به ثمر رساند .

مهاجم شمالی فصل گذشته سپاهان که دومین گلزن برتر تیمش لقب گرفت در گفتگو با ایمنا در مورد وضعیت خود بیان داشت: من قراردادم با باشگاه سپاهان تمام شده است و فعلاً هیچ صحبتی با من نشده است. یکشنبه از اصفهان رفتم و اکنون نیز برای استراحت به شمال آمده‌ام تا بعد از یک هفته استراحت در مورد آینده‌ام تصمیم گیری کنم.

دست هواداران را می بوسم

باید از مردم اصفهان تشکر ویژه‌ای داشته باشم زیرا آنها همه جوره مرا حمایت کردند و من از همه لحاظ آنها را دوست دارم. در فصل اول حضورم در مقطعی شرایط خوبی نداشتم اما واقعاً باید از آنها تشکر کنم که پشت من بودند و واقعاً دست هواداران واقعی سپاهان را می‌بوسم. خوشحالم که در دو فصلی که در سپاهان حضور داشتم توانستم نقش کوچکی در قهرمانی تیمم داشته باشم.

واقعا از کرانچار ناراحتم

به هر حال مربیگری سلیقه‌ای است؛ من نیم فصل اول مهاجم فیکس کرانچار بودم و خیلی هم تلاش کردم اما حق من این نبود. فکر می‌کنم جام جهانی را آقای کرانچار از من گرفت و من می‌توانستم یکی از مسافران جام جهانی باشم. از هر لحاظ واقعاً از آقای کرانچار ناراحت هستم و دلیل اینکه مرا کنار گذاشت را واقعاً نمی‌دانم.

بازیهای من ...

خیلی از بازی‌ها بوده است که من تیم را نجات دادم برای مثال در بازی دور رفت برابر نفت تهران آقای کرانچار خودش هم می‌داند که با توجه به شکست ۲ بر صفر تیم در نیمه اول و ۱۰ نفره شدن تیم، کار تمام بود و رفتنی بود اما نیمه دوم مرا به زمین آورد و با دو پاس گلی که دادم در شرایطی که ۹ نفره شده بودیم بازی را مساوی کردیم. در بازی با تراکتورسازی بازی یک بر یک بود و من بعد از اینکه به زمین آمدم در دقیقه ۹۰ با پاسی که به بولکو دادم و ارسالی که او روی دروازه کرد منجر شد ابراهیمی گل برتری را به ثمر برساند همچنین در بازی با صبای قم اگر شکست می‌خوردیم ایشان را برکنار می‌کردند که خدا را شکر دو گل زدم و تیم پیروز شد. من نمی‌گویم این کارها را فقط خودم کردم اما دوست دارم این کارها به چشم کرانچار بیاید حتی خیلی از بچه‌ها هم دوست داشتند دلیل کنار گذاشته شدن من را بدانند.


ه برای مهدی شریفی واقعاً خوشحالم

تا قبل از بازی دور برگشت برابر تراکتورسازی ما با یک فوروارد بازی می‌کردیم و واقعاً من در خط حمله تنها بودم اما از بازی با تراکتور که با دو فوروارد بازی کردیم شرایط بهتر شد. شاید خیلی‌ها این مسائل را ندانند اما من خیلی برای تیمم تلاش کردم و فکر می‌کنم تا نیم فصل اول هم خیلی خوب بودم. من هنوز هم نمی‌دانم که چرا و واقعاً چرا در شش-هفت بازی مرا جزو ۱۸ بازیکن هم قرار نمی‌دادند. در بازی‌های آسیایی که در سال گذشته توانسته بودم دو گل بزنم اصلاً به من بازی نداد، شاید من می‌توانستم کمک کنم.


 جریمه ۱۰ درصدی بازیکنان سپاهان

برای من کمی تعجب برانگیز بود اما به هر حال باشگاه صلاح دانسته است که ۱۰ درصد جریمه کند.

کاش لجبازی نمی کرد

سال گذشته دقیقا در این روز سپاهان به لطف گلزنی غلامی در بازی فینال جام حذفی برابر پرسپولیس در نهایت توانست این تیم را در ورزشگاه آزادی شکست دهد و قهرمان جام حذفی شود، مهاجم سپاهان در مورد آن قهرمانی اینطور توضیح می‌دهد: واقعاً آن بازی و آن قهرمانی برای من خاطره بسیار خوبی بود. اینکه دیدم مردم اصفهان چقدر خوشحال شدند برای من لذت خیلی خاصی داشت. خوشحالم که در آن بازی به کمک هم تیمی‌های خوبم توانستم کار کوچکی برای تیمم بکنم. مطمئن باشید هیچ وقت خاطره آن بازی از ذهن من پاک نخواهد شد. در آن فصل در هر دو جام می‌توانستیم قهرمان شویم ولی به هر حال فقط در جام حذفی قهرمان شدیم و در کل سال را خیلی خوب تمام کردیم همچنین امسال هم باید در یکی از جام‌ها تیم ما قهرمان می‌شد اما علی رغم اینکه فصل را خوب شروع کردیم در اواسط کار خراب شد و فکر می‌کنم اگر کمی لجبازی‌ها از تیم دور می‌شد بهتر بود. در هر صورت نه من نه یعقوب کریمی نمی‌دانیم چرا بازی نمی‌کردیم و برای‌مان جای سوال بود، برای من موفقیت سپاهان مهم بود اما حیف شد که امسال بر خلاف ۱۰ سال اخیر هیچ موفقیتی کسب نکردیم.

     
آی اسپورت
2014-05-06 12:02:37
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر