فهرست
سافت سوسیچ : من پلیس یا ژنرال نیستم / در حال حاضر از نیجریه و ایران بهتر هستیم
سافت سوسیچ : من پلیس یا ژنرال نیستم / در حال حاضر از نیجریه و ایران بهتر هستیم

سافت سوسیچ : من پلیس یا ژنرال نیستم / در حال حاضر از نیجریه و ایران بهتر هستیم

آی اسپورت - سافت سوسیچ، سرمربی تیم ملی بوسنی و هرزگوین، پس از اعلام لیست بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی کشورش برای جام جهانی گفت علیرغم وجود ناامیدی ها، او هشیارانه همه ی بازیکنان را زیر نظر دارد.

سوسیچ امروز لیست تیم ملی بوسنی برای جام جهانی را اعلام کرد. این لیست شامل 24 بازیکن است و یک نفر پیش ازرفتن به جام جهانی از این اردو خط می خورد.

او در اینباره گفت: "می دانم کسانی که با تصمیم من مخالف هستند، در شرایطی نا امیدی به سر می برند. اما من بهترین ها را دعوت می کنم و حواسم کاملا جمع است.

هدف ما رسیدن به مرحله ی دوم این رقابت هاست. اعتقاد داریم در حال حاضر نیجریه و ایران از ما بهتر نیستند. امیدواریم بتوانیم به جمع 16 تیم برتر صعود کنیم.

برای اولین بار به جام جهانی صعود کرده ایم و کسی نمی داند مرتبه ی بعد چه زمانی خواهد بود. این نسل راه خود به سوی جام جهانی را پیدا کرده است. امیدوارم وقتی جام جهانی به پایان رسید بتوانم با بازیکنانم دوست باشم.

در جریان ارودوی آمادگی سارایوو ما سه روز تمرین خواهیم داشت. روز چهارم، بازیکنان آزاد خواهند بود. پس از سه روز استراحت ما دوباره یکدیگر را ملاقات می کنیم."

وی در مورد اینکه آیا بازیکنان در برزیل به همراه همسر و فرزندان خود خواهند بود، گفت:"این موضوع مهمی در برزیل است. پس از تمرین بازیکنان آزاد خواهند بود و می توانند همراه با خانواده شان شب را در هتل بگذرانند. من پلیس نیستم. بازیکنان ما وقت آزاد زیادی خواهند داشت. ما هدف بزرگی داریم و می دانیم چه چیزی در این رقابت ها انتظار ما را می کشد."

 

     
آی اسپورت
2014-05-06 12:12:45
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر