فهرست
نوری و استقلال؛ امشب نهایی می‌شود؟
نوری و استقلال؛ امشب نهایی می‌شود؟

نوری و استقلال؛ امشب نهایی می‌شود؟

آی اسپورت – منبع این خبر، خبرنگار نزدیک به مدیرعامل باشگاه استقلال است که در صفحه توئیترش مدعی شده احتمال اینکه توافق استقلال و نوری امشب نهایی شود وجود دارد.

نوری در شرایطی به نیمکت استقلال نزدیک شده که فصل گذشته گزینه سرمربیگری پرسپولیس بود اما گفته شد رقم بالای درخواستی او باعث شد که پرسپولیس قید این مربی را بزند. مربی‌ای که در مقطعی نامش برای هدایت تیم امید هم مطرح شد منتهی این بار هم عدم توافق مالی او را از یک تیم ایرانی دور کرد و حالا باید دید مذاکره مالی او با استقلال نتیجه خواهد داشت یا نه به خصوص آنکه امکان عقد قرارداد دلاری یا یورویی با این مربی وجود ندارد و استقلال باید نوری را راضی کند که به صورت ریالی پولش را بدهد. البته این ماجرا راحت دور زده می شود استقلال ریالی پرداخت می کند و طرف مقابل با ریال، ارز می‌خرد!

استقلال برای نوری دو سه باری پیش قرارداد فرستاده و در آخرین خبری که به فوتبالی رسیده است پیشنهاد الکس ۹۰۰ هزار یورو برای خودش و ۱۰۰ هزار یورو برای دستیارش بوده است. در هر حال باید منتظر ماند و دید تکلیف استقلال و نوری چه خواهد شد. سال گذشته که پرسپولیس به دنبال نوری بود او مدیربرنامه نداشت و خودش مذاکره کرد امسال باید دید که او مدیربرنامه دارد یا نه.

سیستم مورد علاقه نوری، سه پنج دو است و از این جهت با استراماچونی شباهت ویژه ای دارد. سازمان لیگ هم با حضور نوری مخالفتی ندارد چون او را ایرانی می‌داند.

 

فوتبالی

۵ ۱  
آی اسپورت
2020-09-19 22:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
اقلیت تاس
يكشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹، ۰۹:۴۲
آخه بیشرف خود نوری گفته از همه اقلیت تاس پیشنهاد داشتم غیر پرسپولیس، اونوقت تو دهان کثیفت را الکی باز میکنی، همه مردم هم هواداران کیسه نیستن ک فکر کنن نوری قرارداد ریالی میبنده،
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر