فهرست
استقلال و معضل گرفتن ویزای فرودگاهی
استقلال و معضل گرفتن ویزای فرودگاهی

استقلال و معضل گرفتن ویزای فرودگاهی

آی اسپورت - از دوهفته پیش که امیرحسین فتحی به هواداران استقلال نوید داد که ظرف 48 ساعت آینده، اخبار خوشی را در مورد بازیکنان جدید به آنها خواهد رساند تا امروز، استقلال شاهد روزهای خوبی نبوده. از ماجرای لو رفتن خبر قرارداد بازیکنان استقلال در هیات فوتبال تا قصه نارضایتی‌های کشدار استراماچونی بابت ساده‌ترین امور مربوط به تیم بگیرید تا برسیم به قصه میلیچ، بازیکنی که سرانجام بعد از گذشت چندین روز از وعده فتحی به تور استقلال افتاد و قرار شد به ایران بیاید. میلیچ با کلی تبلیغ و خبرسازی پیرامون مهارت‌هایش به هواداران استقلال معرفی شد اما هنوز به تهران نرسیده ناچار شد به کشورش برگردد! دلیل؟ برای کارهای مربوط به ویزای او اقدامات لازم صورت نگرفته بود!

این را که گرفتن یک ویزای فرودگاهی چقدر به تخصص یا برنامه‌ریزی فشرده نیاز دارد اهل فن باید پاسخ بدهند، اما سوال اصلی اینجاست که نمی‌شد این کار را از همان آژانسی خواست که کارهای مربوط به بلیت این بازیکن را انجام داده؟ اگر باشگاه کسی را برای پیگیری اموری از این قبیل ندارد یا اگر از داخل باشگاه کارهای لازم برای پیگیری ویزای فرودگاهی صورت نگرفته، نمی‌شد از قبل هماهنگ کرد که دست‌کم از خدمات یک آژانس مسافرتی ساده بهره برد تا کارهای اداری لازم را انجام بدهند؟ در سایت مخصوص برای ویزای فرودگاهی ایران، نوشته شده که برای گرفتن این ویزا باید فرمی را از دو روز قبل پر کرد و به محض ورود تحویل داد. کار چندان پیچیده‌ای نیست و خیلی هم نیاز به تبحر خاصی ندارد مخصوصا اگر پای برندی مثل استقلال در میان باشد. پس این وسط دقیقا چه فرآیندی صورت گرفته که این ویزا به میلیچ داده نشده؟

در باشگاه چه کسی باقی مانده؟

این روزها در باشگاه استقلال دقیقا چه کسانی حضور دارند؟ غیر از حامد حاجیلو مدیر روابط‌عمومی یا محمد نوری‌فر مدیر رسانه‌ای و کارمندان ساده، دیگر چه کسی باقی مانده که باید کارهای اجرایی را پیگیری کند؟ هادی مباشری، معاون اجرایی باشگاه که به خاطر جراحی قلب باز یک هفته است حضور ندارد. خطیر که استعفا داده. بخشی از پیگیری‌ها و دوندگی‌ها برعهده سلطانی است که کارهای هماهنگی و دوندگی‌های اداری را انجام می‌دهد و قاعدتا او باید برای سوار کردن و به هتل رساندن میلیچ به فرودگاه می‌رفت، منتها سوال اصلی اینجاست که چه کسی وظیفه داشته برای کارهای ویزای این بازیکن اقدام کند؟

چرا معاون ورزشی انتخاب نمی‌شود؟

یکی از سوالات اصلی از فتحی این است که چرا بعد از جدایی معاون سابق نسبت به جذب یک معاون ورزشی جدید اقدام نمی‌کند؟ باشگاه در آستانه شروع مسابقات لیگ برتر واقعا نیازمند حضور نفرات جدید است. معاون فرهنگی و اجتماعی انتخاب نشده. معاون ورزشی نیز انتخاب نشده. معاون اجرایی هم که در بستر بیماری است. چه کسی امور اداری استقلال را پیگیری می‌کند؟

 

فرهیختگان 

۶ ۱  
آی اسپورت
2019-08-13 11:35:00
نظر دهید

۱ نظر
باباشون
چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸، ۰۷:۰۸
سلطانی فر کجاس:)))
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر