فهرست
رد پیشنهاد نجومی از طرف وزارت ورزش: استقلال و پیشنهادی بیش از 70 میلیارد!
رد پیشنهاد نجومی از طرف وزارت ورزش: استقلال و پیشنهادی بیش از 70 میلیارد!

رد پیشنهاد نجومی از طرف وزارت ورزش: استقلال و پیشنهادی بیش از 70 میلیارد!

آی اسپورت- بر خلاف باشگاه پرسپولیس که وزارت ورزش با سختی و با مبلغی نسبتا پایین برندش را واگذار کرد باشگاه استقلال چندین مشتری فوق العاده دست به جیب و قدرتمند دارد که همین روزها به یکی از مشتری ها (تنها برند استقلال ) فروخته می شود. 
استقلال که به احتمال زیاد با مبلغ نزدیک به  45 تا 50 میلیارد تومان تا انتهای هفته واگذار خواهد شد مشتری های فوق العاده دست به جیب تر هم داشته که از طرف وزارت ورزش پیشنهادشان رد شده است.
گویا شرکتی قصد داشته برند استقلال را با قیمتی بیش از 70 میلیارد تومان برای یک سال اجاره کند و تنها شرطش این بوده که از طرف وی هم افرادی در هیئت مدیره استقلال وجود داشته باشند که با مخالفت وزارت ورزش مواجه شده است.
امیررضا خادم نماینده ی وزیر برای خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس با تایید این پیشنهاد می گوید: برخی‌ها پیشنهاد بالایی برای اسپانسری استقلال داده‌اند و خواستار انتخاب اعضای هیئت مدیره بودند اما این وزارت ورزش است که هیئت مدیره دو باشگاه استقلال و پرسپولیس را مشخص می‌کند. اگر هیئت مدیره استقلال و پرسپولیس بر عهده اسپانسر باشد، به این معنی است که این دو باشگاه را فروخته‌ایم.

همین برداشت باعث شده که استقلالی ها مشتری دست به نقد و سرمایه داری را از دست بدهند، هر چند همین حالا هم پیشنهادی که به احتمال زیاد مورد توافق قرار خواهد گرفت حدود 50 درصد از پول پرداختی برای قرمزپوشان بیشتر است.

     
آی اسپورت
2014-05-06 15:18:15
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر