فهرست
کارلو آنچلوتی : شک ندارم که بارسا در روز پایانی برای پیروزی بر اتلتیکو به میدان می آید / ملاقات سران بارسا با انریکه ارتباطی به ما ندارد
کارلو آنچلوتی : شک ندارم که بارسا در روز پایانی برای پیروزی بر اتلتیکو به میدان می آید / ملاقات سران بارسا با انریکه ارتباطی به ما ندارد

کارلو آنچلوتی : شک ندارم که بارسا در روز پایانی برای پیروزی بر اتلتیکو به میدان می آید / ملاقات سران بارسا با انریکه ارتباطی به ما ندارد

آی اسپورت - دیدار حساس تیم های رئال وایادولید و رئال مادرید فردا در ورزشگاه خوسه سوریا شهر وایادولید برگزار خواهد شد. این جدال از این لحاظ حساسیتی دو چندان دارد که از یک طرف میزبان برای فرار از سقوط می جنگد و از طرفی دیگر رئال برای امیدوار ماندن به قهرمانی لالیگا به شدت به سه امتیاز این دیدار نیازمند است.

لحظاتی پیش نشست خبری کارلو آنچلوتی سرمربی رئال مادرید به پایان رسید و او پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد :


وضعیت بازیکنان

کریستیانو وضعیت خوبی دارد . او امروز کمی خسته بود و فقط در یک بخش از تمرینات حضور داشت. اما برای بازی با وایادولید مشکلی ندارد. کارواخال مصدومیت خفیفی دارد و گرت بیل هم امروز اعلام کرد که دچار مصدومیت شده.

بازی روز پایانی بارسلونا در مقابل اتلتیکو

شکی ندارم که بارسا در روز آخر برای پیروز شدن بر اتلتیکو به میدان می آید.

روز پایانی مسابقات یک فینال تمام عیار خواهد بود و این مساله به نفع لالیگا است. والنسیا و لوانته در شرایطی که امتیازهای بازی با تیم ما و اتلتیکو برایشان خیلی مهم نبود ، عملکرد بسیار خوبی از خود به نمایش گذاشتند.

در روز پایانی مسابقات ، هر سه تیم بالای جدول تا دقیقه آخر به مبارزه برای قهرمانی ادامه خواهند داد.


بحث داغ ملاقات لوئیس انریکه با سران بارسا

فکر نمی کنم این مساله روی بارسا تاثیر چندانی بگذارد ؛ روی ما هم به همین ترتیب.

سه بازی مهم در پیش داریم و باید هر سه را ببریم. بازی فردا بسیار حیاتی است چرا که اگر لغزش کنیم لالیگا را از دست خواهیم داد.

بازی با وایادولید متفاوت از بازی با والنسیا خواهد بود. برای این بازی انرژی بیشتری داریم.


فیلم این ملاقات را دیدید ؟

نه به آن صورت . چیز خاصی در این فیلم ندیدم. احساس می کنم در مورد آینده بارسا با هم صحبت کردند نه در مورد بازی سلتا - رئال . هر چه باشد روز شنبه و قبل از بازی با سلتا در موردش صحبت خواهیم کرد.


بازی فردا با وایادولید

این بازی حکم یک فینال را برای هر دو تیم دارد. بازی در مقابل تیمی که برای نجات از سقوط می جنگد به هیچ وجه آسان نیست.

ایارامندی و بازی کردن او در فینال چمپیونزلیگ

او بسیار شبیه به ژابی بازی می کند. در مقابل والنسیا خوب نبود. این بازی در مورد اتفاقاتی که در هفته های بعد می افتد تاثیری نخواهد گذاشت.

به او در این سه بازی باقیمانده لالیگا میدان خواهم داد. البته مشخص نیست که فردا بازی کند یا خیر.

باید ببینم اوضاع مودریچ چگونه است. خوشبختانه خدیرا مشکلی برای بازی کردن ندارد و ممکن است فردا بازی کند.

تطمیع بازیکنان 

درکش نمی کنم. هیچ فوتبالیست واقعی برای حرفه ای رفتار کردن نیاز به تطمیع شدن با پول ندارد.

اینکه رقبای ما به بازیکنان وایادولید و سلتا پول بدهند تا در مقابل ما محکم تر بازی کنند یک فاجعه نیست اما معتقدم که بازیکنان این تیم ها نیازی به دریافت این پول ها برای محکم بازی کردن مقابل ما ندارند.

بلوغ تاکتیکی بازیکنان رئال

بازیکنان رئال بسیار مسئولیت پذیرند و از لحاظ تاکتیکی به بلوغ کامل رسیده اند . آنها تا آخرین لحظه دست از مبارزه نخواهند کشید.

البته در بازی مقابل والنسیا مشکل ما فیزیکی نبود از لحاظ ذهنی کمی مشکل داشتیم .


سه بازی آینده

تنها راه چاره ما برای امیدوار ماندن به قهرمانی پیروزی در هر سه دیدار است. سرنوشت در دستان اتلتیکو است و تنها به 4 امتیاز برای قهرمانی نیاز دارند.

ما چاره ای جز کسب 9 امتیاز از سه بازی و امیدوار ماندن به شکست اتلتیکو در یکی از دو بازی آینده اش نداریم.

افت بنزما در ماه آوریل

این مساله نگرانم نمی کند. او در مقابل بایرن یک گل مهم زد. نمایش او فوق العاده بوده و گله ای از او و دیگر مهاجمان ندارم. در این فصل 150 گل زده ایم. شاهکار است. 

منبع : AS

رضا سیف

     
آی اسپورت
2014-05-06 17:09:27
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر