فهرست
نوابغ سازمان لیگ را به اروپا ترانسفر کنید
نوابغ سازمان لیگ را به اروپا ترانسفر کنید

نوابغ سازمان لیگ را به اروپا ترانسفر کنید

آی اسپورت - جهان تلاش می‌کند از فوتبال پول دربیاورد و درست روی همین اصل، بازی‌های ملی و باشگاهی به شکل و شیوه‌ای برگزار می‌شود که تماشاگر بیشتری به ورزشگاه برود. آن‌ها با برنامه‌ریزی صحیح، فوتبال را در کانون توجه قرار می‌دهند و با همین توجه، تماشاچی جذب می‌کنند و با جذب تماشاگر، اسپانسر می‌آورند و از فوتبال، صنعت پولساز و سودده می‌سازند، اما ما اینجا گرفتار نوابغی هستیم که هنری غیر از فراری دادن تماشاچی ندارند.

منکر زحمات و تلاش صادقانه برخی مدیران سازمان لیگ نیستیم، اما در همین مجموعه، زحمت برنامه‌ریزی را همان نوابغ می‌کشند که لیگ‌مان هفته به هفته کم‌تماشاگرتر می‌شود و بازی‌ها به جای روز‌های تعطیل، در بدترین روز‌های هفته و در بدترین ساعت‌های ممکن قرار می‌گیرد. بازی دیشب فولاد و سپاهان که به خاطر حضور نکونام و قلعه‌نویی کنار زمین، دوجین بازیکن خوب در میدان و فرهاد مجیدی روی سکو می‌توانست یکی از جذاب‌ترین بازی‌های فصل باشد، با حضور کمتر از ۵۰۰ تماشاگر شروع شد. این فاجعه محصول هنر نوابغ است؛ همان نوابغی که اصرار دارند بازی‌های وسط هفته را هم آخر شب برگزار کنند.

انگار در ایتالیا و اسپانیا و انگلیس برنامه‌ریز‌ها شعور ندارند که گاهی اوقات دیدار‌های یوونتوس، رئال و لیورپول در اولین ساعات بعد از ظهر برگزار می‌شود و فقط دوستان نابغه ما می‌فهمند که بازی‌ها را می‌گذارند آخر شب و سکو‌ها را از تماشاگر خالی می‌کنند. آقایان نابغه، دیروز رئال مادرید ساعت یک بعد از ظهر به وقت اسپانیا بازی کرد، لیورپول ۱۲:۳۰ به وقت انگلیس و یوونتوس ۱۵:۰۰ به وقت ایتالیا. لطفاً نوابغ ایران را به این ۳ کشور اروپایی ترانسفر کنید تا همین بلایی که سر فوتبال ایران آمد، سر اروپایی‌ها هم نازل شود!

 

خبر ورزشی 

۵ ۵  
آی اسپورت
2019-09-15 10:24:00
نظر دهید

۵ نظر
مهراد
يكشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۸، ۱۰:۵۰
اولا اروپا به خاطر اسپانسرهای آسیای شرقی مجبوره بعضی بازیا سرظهر برگزار کنه که خداشکر ما اسپانسر خارجی نداریم.دوما شما همون بازی دیروز رئال هم می دیدی می فهمیدی نصف ورزشگاه خالیه. سوما هوا ایران به خصوص اهواز نمیشه با اروپا مقایسه کرد. چهارما کیفیت فیلمبرداری حتی تماشای بازی زیر نور پرژکتور خیلی بهتره و در آخر بهتره خبر ورزشی همچین نابغه ای با این ادبیات غنی به اروپا ترانسفر کنه.
محمد علی نجفی
يكشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۸، ۱۱:۰۲
بیسواد آب و هوای انگلیس و اسپانیا و ایتالیا با گرم های سوزان جنوب ایران مقایسه میکنی
سامان
يكشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۸، ۱۱:۲۱
این دیگه خیلی چرت بود بهترین ساعات همین شب هست كه همه از كار فارغ شدن و میتونن برن ورزشگاه حالا این بازی چرا تماشاگر كم داشت دلیل شو باید جشتجو كرد البته قابل حدسه روزهای اخر تعطیلاته طبیعیه
۳
مهدی
يكشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۸، ۱۶:۴۵
وقتی گزارشگری بدون تفکر گزارش می‌کند.
وقتی کسی بدون تفکر مینویسد
وقتی روزنامه ای بدون تفکر متن بدون تفکری را چاپ می‌کند
وقتی یک سایت بدون تفکر متن چاپ شده بدون تفکری را در سایتش کار می‌کند می‌شود داستان امروز جامعه ما.
اردلان
يكشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۸، ۱۶:۴۵
واقعا این خبرنگار خیلی نابغه ست! عزیز من شنبه و یکشنبه تو اسپانیا و انگلیس تعطیله واسه همین بعضی بازی ها رو میندازن ظهر. چون بازی شنبه تو اسپانیا وسط ظهره دلیل نمیشه ماهم بازی رو تو گرمای ۴۰ درجه اهواز تو یه روز غیر تعطیل وسط ظهر ظهر برگزار کنیم! اینجوری که همون ۵۰۰ نفرم نمیرن! واقعا اول یه خورده فکر کن بعد بنویس! آی اسپورت اینارو از کجا پیدا میکنی آخه؟؟؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر