فهرست
رایولا: پوگبا تنها در صورتی یوونتوس را ترک می کند که همه راضی باشند
رایولا: پوگبا تنها در صورتی یوونتوس را ترک می کند که همه راضی باشند

رایولا: پوگبا تنها در صورتی یوونتوس را ترک می کند که همه راضی باشند

آی اسپورت- مینو رایولا، مدیر برنامه های پل پوگبا، اعلام کرد که این بازیکن تنها در صورتی یوونتوس را را ترک خواهد کرد که هر دو طرف خواهان جدایی باشند.
این ستاره جوان فرانسوی در دو فصل اخیر خود را به عنوان یکی از بهترین هافبک های جوان اروپا معرفی کرده و باشگاه های زیادی از جمله پاری سن ژرمن به دنبال به خدمت گرفتن او هسنند.
پاول ندود، یکی از مدیران یوونتوس، به تازگی اعلام کرد که پوگبا با ماندن در تورین می تواند به یکی از بهترین های دنیا تبدیل شود اما رایولا تاکید کرد که هر تصمیمی که به نفع موکلش باشد، خواهد گرفت.
او به توتواسپورت گفت:" پاول می داند که من بهترین تصمیم را برای پوگبا خواهم گرفت؛ همان طور که بهترین تصمیم را برای همه وکلایم می گیرم.
و می دانم که پاول هم تصمیماتی می گیرد که برای باشگاه یوونتوس بهترین باشد.
می دانم که پوگبا را به باشگاهی آوردم که مدیرانی صادق دارد. پاول اعلام کرده که پل ارزش زیادی برای باشگاه دارد. آنها اعلام کرده اند که او فروشی نیست. باید ببینیم در چند روز آینده چه رخ خواهد داد.
پوگبا نمی خواهد به هیچ قیمتی یوونتوس را ترک کند. او از بودن در تورین راضی است. او تنها در صورتی یوونتوس را ترک می کند که همه راضی باشند و پیشنهاد مناسبی ارائه شود."

     
آی اسپورت
2014-05-06 17:05:35
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر