فهرست
آذری: به مسلمان رضایتنامه نمی دهیم!/ امشب با ابراهیم زاده مذاکره می کنیم
آذری: به مسلمان رضایتنامه نمی دهیم!/ امشب با ابراهیم زاده مذاکره می کنیم

آذری: به مسلمان رضایتنامه نمی دهیم!/ امشب با ابراهیم زاده مذاکره می کنیم

آی اسپورت- سعید آذری در گفت و گو با پانا، درباره تصمیم مدیریت باشگاه ذوب آهن اصفهان درباره کادر فنی در فصل آینده گفت: 5 مربی در لیست ذوب آهن قرار دارند که باشگاه براساس استاندارد های مدنظر به ترتیب با این گزینه ها مذاکره خواهیم کرد و نهایتا تا شنبه آینده تصمیم گیری خواهد شد. دو روز پیش با فیروز کریمی جلسه داشتیم و ضمن تشکر از زحمات او اعلام کردیم که اگر پیشنهادی از تیم های دیگر دارد آنها را بررسی کنند.


وی درباره احتمال پیوستن منصور ابراهیم زاده به این باشگاه گفت: شخصا با منصور ابراهیم زاده تماس گرفتم و احتمالا امشب یا فردا شب با او مذاکره خواهیم کرد.


آذری سیاست های باشگاه ذوب آهن برای فصل آینده را اینگونه مطرح کرد: به دنبال این هستیم تا ساختارهای از بین رفته در باشگاه ذوب آهن را ترمیم کنیم که این مسئله یک مقدار زمان بر خواهد بود. هدف گذاری مجموعه هئیت مدیره ذوب آهن براساس منطق است و نتیجه گرفتن این موضوع نیازمند گذشت زمان است. ولی در مجموع به طور حتم به دنبال ارتقا جایگاه ذوب آهن در لیگ برتر هستیم تا این فصل های ناکامی به نوعی جبران شود.


مدیر عامل ذوب آهن ادامه داد: سقف بودجه ذوب آهن را مجمع تعیین می کند و مدیر عامل براساس این امر جلو خواهد رفت. اما این را قاطعانه می گویم که باشگاه ذوب آهن مانند برخی باشگاه ها حاضر نیست مبالغ میلیاردی برای جذب بازیکنان خرج کند.

وی در پایان درباره وضعیت محسن مسلمان و محمدرضا خانزاده گفت: محسن مسلمان دو سال دیگر با ذوب آهن قرارداد دارد و به او رضایت نامه نخواهیم داد. درباره محمدرضا خانزاده هم به اقای رحیمی نامه دادیم که با انتقال این بازیکن به ذوب آهن موافقت کند و منتظر پاسخ هستیم. 

     
آی اسپورت
2014-05-06 17:53:02
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر