فهرست
رمی‌ها هم نقره‌داغ شدند؛ روز جزای یوفا
رمی‌ها هم نقره‌داغ شدند؛ روز جزای یوفا

رمی‌ها هم نقره‌داغ شدند؛ روز جزای یوفا

آی‌اسپورت- یوفا اعلام کرد هواداران باشگاه رم یک جلسه از همراهی تیم مورد علاقه در لیگ قهرمانان محروم خواهند بود. کمیته انضباطی یوفا امروز ساعات شلوغی را سپری کرده و بعد از اعلام حکم محرومیت ۳ جلسه ای بوفون و ۲ جلسه‌ای هواداران لیورپول، اعلام کرد طرفداران تیم رم نیز در بازی خارج از خانه بعدی خود قادر به همراه تیم مورد علاقه شان نیستند.

اتفاقاتی که در دیدار رفت رم و لیورپول رخ داده و باعث آسیب دیدگی شدید شان کاکس شد در نهایت یوفا را مجاب کرد هواداران رم را یک جلسه محروم و این باشگاه را ۵۰ هزار یورو جریمه کند.

البته یوفا یک جلسه محرومیت تعلیقی نیز برای هواداران رم در نظر گرفت که اگر این تخلفات طی ۲ سال آینده تکرار شود، بخش دوم حکم نیز اجرایی خواهد شد.

 

ورزش سه

۱ ۱  
آی اسپورت
2018-06-05 20:04:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
محسن
سه شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۷، ۲۲:۵۲
قابل توجه:تیم رم، در بازی که مهمان بوده محرومیت شامل حالش شده. مسئولان باشگاه رم هم نگفته اند که از کجا تشخیص دادید تماشاگران ما بودند؟!!! مثل بچه ادم رای صادره را قبول میکنند و همچنین تخلف هواداران خود، در بازی که مهمان بودند را. تماشاگران تیم زپرتی داخلی،این رای را به خاطر داشته باشند تا وقتی یه جایی گاز گرفتند یا جفتک پراندند نگویند ما مهمان بودیم پس نباید محروم بشیم!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر