فهرست
اورا: جدایی ویدیچ از منچستریونایتد بسیار دردناک است
اورا: جدایی ویدیچ از منچستریونایتد بسیار دردناک است

اورا: جدایی ویدیچ از منچستریونایتد بسیار دردناک است

آی اسپورت- پاتریس اورا، مدافع منچستریونایتد، معتقد است جدایی نمانیا ویدیچ از این باشگاهدر تابستان پیش، ضربه بزرگی برای شیاطین سرخ خواهد بود.

این مدافع صربستانی مدتی پیش تایید کرد که قصد ندارد قراردادش را با منچستریونایتد تمدید کند و در تابستان راهی اینتر خواهد شد.

اورا که خود احتمال دارد در تابستان الدترافورد را ترک کند، جدایی ویدیچ از شیاطین سرخ را دردناک توصیف کرد.

او به خبرنگاران گفت:" از دست دادن "ویدا" دردناک است. به نظر من، او یک مدافع میانی فوق العاده است. وقتی می بینید بازیکنی مانند ویدیچ باشگاه را ترک می کند، احساس خیلی بدی پیدا می کنید.

وقتی در مورد او صحبت می کنم، مثل این است که در مورد خودم حرف می زنم. ما با هم به منچستریونایتد پیوستیم و به یاد دارم که اولین بازی مان در کنار هم دشوار بود. ما یک بازی برای تیم ذخیره ها انجام دادیم و خیلی بد بودیم.

مئولنستین (مربی تیم ذخیره ها) هر دو ما را از زمین خارج کرد. در رختکن که با هم صحبت کردیم، می گفتیم: وای، چرا ما اصلا به منچستریونایتد آمدیم."

منچستریونایتد امشب در دیدار مقابل هال سیتی، آخرین دیدار خانگی این فصل را انجام خواهد داد؛ دیداری که می تواند آخرین بازی ویدیچ با پیراهن منچستریونایتد باشد.

او که در سال 2006 به منچستریونایتد پیوست، تاکید کرد از تصمیمش برای جدایی از این باشگاه پشیمان نیست.

ویدیچ به خبرنگاران گفت:" اصلا افسوس نمی خورم. من تمام تلاشم را برای این باشگاه انجام دادم و دوران حضورم در این باشگاه، بهترین روزهای دوران حرفه ای ام بود.

من 8 سال فوق العاده در این باشگاه داشتم. البته در واقع 7 سال، چون امسال به چیزی دست پیدا نکردیم. من با مربی بزرگی مانند سرالکس فرگوسن کار کردم و از او نه تنها در داخل زمین، بلکه در خارج زمین هم چیزهای زیادی یاد گرفتم."

     
آی اسپورت
2014-05-06 20:18:54
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر