فهرست
اتفاق ویژه؛ چراغ‌سبز برانکو به بازگشت طارمی
اتفاق ویژه؛ چراغ‌سبز برانکو به بازگشت طارمی

اتفاق ویژه؛ چراغ‌سبز برانکو به بازگشت طارمی

آی اسپورت – چند روزی است که بحث بازگشت مهدی طارمی به پرسپولیس مطرح شده است. شایعاتی درباره تمایل این بازیکن برای بازگشت به پرسپولیس شنیده شده و البته نارضایتی مدیران و هواداران الغرافه از او هم به این شایعات دامن زده است. برانکو ایوانکوویچ هیچ وقت تمایلی به بازگشت او از خود نشان نداده بود اما امروز در نشست خبری خود پراغ سبز عجیبی به این اتفاق نشان داد. او در پاسخ به سوالی در این باره گفت: «ایشان بازیکنی در لیگ قطر است و من نمی‌دانم از او راضی هستند یا نه. من این اخبار را دنبال نمی‌کنم و تماسی هم نداشتم. مهدی طارمی ملی‎‌پوش است و شاید بهترین مهاجم ایران باشد. دو سال در تیم ما بهترین بازیکن و آقای گل بود اما این موضوع که شما می‌گویید، فقط به من و باشگاه مربوط نیست. به خود ایشان و باشگاه نیز مربوط است.» بیشتر هواداران پرسپولیس در روزهای اخیر مخالفت خود را با بازگشت طارمی به این تیم نشان داده بودند اما با چراغ سبزی که برانکو امروز نشان داد شاید نظر آنها هم عوض شود. به ویژه این که خط حمله پرسپولیس در این فصل خوب کار نکرده و نیاز به یک مهاجم گلزن در این تیم احساس می‌شود.

۹۶ ۸  
آی اسپورت
2018-12-09 19:16:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۸ نظر
shahab
يكشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۷، ۱۹:۲۴
این کجاش چراغ سبز بود آخه، قشنگ ها
امید از تفت
يكشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۷، ۱۹:۲۴
بازیکنانی که موقع محرومیت رفتند به هیچ عنوان اجازه بازگشت ندارند بخصوص طارمی که عامل همه این مصائب هست.
فرهاد
يكشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۷، ۱۹:۳۸
خواهیم دید تا برگشت همه شما چطور قربون صدقه اش خواهید رفت .
نادر
يكشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۷، ۱۹:۲۵
دیدین گفتم لنگیا بی غیرت تر از این حرفان؟؟ باور کنید دایومی که سهله این جماعت حتی پاش برسه فرشاد تی تاپ و ندای قلب 2 میلیاردی و صادق محرمی رو هم قبول میکنن و واسشون تونل افتخارم باز میکنن
کنت دراکولا
يكشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۷، ۱۹:۵۶
اخه احمق چه ربطی به غیرت داره!!؟؟نظر مربی یه چیز هست و نظر من طرفدار یه چیز دیگه!ما اینجا یه فرمانده داریم به اسم برانکو اگه بگه باشه فلانی ما بر خلاف میل باطنیمون میگیم به روی چشم نه مثل شما که برای مربی خط و نشون بکشیم و از دقیقه ی هشتاد تا بگیم قاعدی شفر سریع بیارش تو یا تو بازیکن گرفتن اینقدر به باشگاه و مربی فشار بیاریم تا الاغی مثل گرو رو تو پاچه ی الاغ تر از خودش کنن به اسم کیسه همین چیزهاست که میشینین میگین چرا اونها هر سال موفق تر هستن و ما با این همه خرج یه هویج هم صاحب نشدیم.الاغ این چیزهاست تو تیم ما باعث موفقیت مون شده برانکو هر چی بگه همونه.
اشکان۴
يكشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۷، ۱۹:۴۹
آخ بیاد بدون اجازه دو فصل دیگه محروم بشید،طارمی هم مصاحبه کن از خیریت بگه ما هم‌ بخندیم .
عبدالله
يكشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۷، ۲۰:۳۴
نمیدانم چرا استقلالی ها و تراکتوری ها مخالف بازگشت طارمی هستند؟

منشا 14 بازی کرد 1 گل زد

خدا وکیلی اگه طارمی بطور میانگین در هربازی 2 گل خراب کند ولی 1 گل را میزند
۵
حسین اهواز ی
يكشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۷، ۲۱:۲۶
ما که چراغ سبزی ندیدیم
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر