فهرست
کی‌روش جواب برانکو را داد
کی‌روش جواب برانکو را داد

کی‌روش جواب برانکو را داد

آی اسپورت - برانکو در تازه‌ترین مصاحبه خود اظهارنظری کرده که سرانجام کی‌روش غیرمستقیم پاسخش را داد. برانکو برای دومین بار گفت: «اگر رامین رضاییان به تیم پرسپولیس بازگردد، از تیم ملی خط می‌خورد.» کی‌روش اعتقاد دارد این اظهارنظر برانکو تلاش برای تفرقه‌افکنی بین هواداران است. پرسپولیس تیمی بسیار پرطرفدار به حساب می‌آید. طبیعتاً وقتی هواداران این باشگاه پشت تیم ملی باشند و حمایت کنند، کار کی‌روش و تیمش راحت‌تر است، اما در حال حاضر اکثر پرسپولیسی‌ها علیه کی‌روش هستند و حتی بعضی از آن‌ها در پیج کارلوس کی‌روش به تیم ملی بد و بیراه می‌گویند و برایش آرزوی شکست می‌کنند. کارلوس از روزی که دعوا با برانکو و کریمی راه افتاد، این فشار را روی خود دید. سپس ماجرا به خط خوردن سیدجلال کشید و اوضاع بین دو طرف بدتر شد. کی‌روش در این مدت تلاش کرد تا دیگر مصاحبه نکند. بعد از آخرین دعوای دو طرف که در همان روز پس از حذف ایران آغاز شد، فدراسیون و وزارت ورزش وارد شدند و اعلام کردند جلوی این دعوا‌ها را می‌گیرند. دوباره آتش‌بس برقرار شد تا اینکه برانکو اخیراً چندین بار در مصاحبه‌هایش گفته: «مگر تیم ملی مربی دارد؟ نمی‌دانم چه کسی سرمربی است» و یا «رامین رضاییان به پرسپولیس برگردد از تیم ملی خط می‌خورد.» کی‌روش اعتقاد دارد برانکو می‌خواهد این موضوع را برای هواداران جا بیندازد که هر بازیکنی در پرسپولیس باشد، به تیم ملی دعوت نمی‌شود. کارلوس معتقد است برانکو می‌خواهد با این کار تنها و تنها آتش تفرقه را بیشتر کند.

مخاطب کی‌روش؛ قطعاً برانکو!

کارلوس دیروز بدون اینکه نامی از برانکو بیاورد، مربی قرمز‌ها را نشانه رفت و رسمی‌تر پاسخ برانکو را داد. او گفت: «می‌دانم که به صورت رسمی سرمربی تیم ملی ایران نیستم، اما به عنوان یک مربی وظیفه خود می‌دانم که توجه رئیس فدراسیون فوتبال، اعضای هیئت‌رئیسه فدراسیون و مسئولان ورزش را به این مسئله جلب کنم که ما باید بر حملاتی که به صورت سیستماتیک به سمت تیم ملی انجام می‌شود، نقطه پایانی را بگذاریم. می‌بایست هم‌اکنون جلوی این‌گونه حملات سیستماتیک گرفته شود و من یک بار دیگر از ریاست و اعضای فدراسیون درخواست می‌کنم که از این‌گونه حملات و صحبت‌ها که در تلاش هستند میان نسل جوان ما به صورت سیستماتیک تفرقه بیندازند، جلوگیری کنند. همه مطلع هستیم که در شرایط دشواری نه تن‌ها در تیم ملی بلکه در کشور هستیم و ما نیازی به این‌گونه صحبت‌های زشت و تمسخرآمیز نداریم و دقیقاً در لحظه‌ای که نیاز به اتحاد بیشتر و کنار هم بودن بیشتری داریم، نباید این‌گونه صحبت‌ها و حرف‌ها مطرح بشود.»

ناراحتی کی‌روش از کامنت‌ها

منظور کی‌روش از این بخش از حرف‌هایش که «در تلاش هستند میان نسل جوان ما به صورت سیستماتیک تفرقه بیندازد» دقیقاً مصاحبه‌های برانکو است و ماجرای اعتقادش به این مسئله که او می‌خواهد با این تفرقه‌افکنی اتحاد را از بین ببرد. کی‌روش دوست دارد همه پشت تیم ملی باشند و گویا پیام بعضی از هواداران پرسپولیس علیه تیم ملی و آرزوی شکست برای ایران در جام‌ملت‌ها او را بی‌اندازه دلخور و ناراحت کرده است. کی‌روش در ادامه مصاحبه‌اش گفت: «مطرح کردن این‌گونه صحبت‌ها به هیچ عنوان قابل پذیرش نیست و هدف آن بازیکنان تیم ملی و خود تیم ملی فوتبال است که به هیچ عنوان قابل قبول و دارای وجاهت نیست چراکه این‌گونه شرایط به این موضوع منتهی می‌شود که ما ریسک و احتمال اینکه بازیکنان بیشتری را از دست بدهیم و تیم ملی لطمه بخورد، بیشتر شده و شرایطی هم که برای بازیکنی مانند سردار آزمون به وجود آمده، باید حل شود.»

فوری رسیدگی شود

کی‌روش معتقد است جای تعللی وجود ندارد و باید به طور جدی به این مسئله رسیدگی شود. او تأکید کرده: «این یک مسئله بسیار فوری، جدی و خطرناک است، برای اینکه اگر بخواهیم روحیه و اتحاد تیم ملی را حفظ کنیم، نباید به این‌گونه صحبت‌های تفرقه‌آمیز و صحبت‌هایی که تنها برای به وجود آوردن دودستگی و لطمه زدن به تیم ملی مطرح می‌شود، بی‌تفاوت باشیم. زمان بی‌تفاوتی به پایان رسیده است. می‌دانم شاید برخی افراد بگویند من پایم را فراتر از حوزه مسئولیتم می‌گذارم، به دلیل اینکه در حال حاضر به صورت رسمی سرمربی تیم ملی ایران نیستم، اما وقتی با افرادی که قصد دارند به صورت مستقیم به منافع تیم ملی ایران لطمه وارد کنند مواجه می‌شویم، این امری کاملاً غیرقابل قبول است.»

 

خبر ورزشی

۶ ۲۳  
آی اسپورت
2018-09-14 08:30:00
نظر دهید

۲۳ نظر
عشقپولیس
جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷، ۱۰:۴۹
اتحاد ملی وقتی زیر سوال رفت که این اجنبی بازیکنهای لیگ رو به سخره گرفت و گفت نمیتونند مثل رونالدو بپرن هوا.جالب اینکه همین بازیکنهای لیگ بودن که بهترینها تو جام جهانی بودن
حسین
جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷، ۱۰:۵۱
دلال موزامبیکی خودت سلطان حاشیه ای خفه شو بابا ایشالا از دور گروهی بالا نیای
110
جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷، ۱۱:۱۲
اگه تو روسیه که اون مصاحبه رو انجام داده بود و بی نهایت به برانکو توهین کرده بود دلیل کارش رو پرسیده بودن که ابدا فدراسیون این کار رو نکرد چون سلطه ای رو کیروش نداره کار به اینجا نمیرسید
2
جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷، ۱۱:۱۴
تو قرعه کشی جام ملتها شرکت نکرد به بهانه اینکه سرمربی تیم ملی نیست الان از بی پیشنهادی اومده ایران بدون قرارداد لیست میده و بازی تدارکاتی میکنه یعنی کیروش به عشق ایران قید پیشنهاد ژاپن,افریقای جنوبی,الجزایر,مصر,مکزیک و ازبکستان رو زد
بی نام
جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷، ۱۱:۱۸
چرا فکر می کنین همه پرسپولیسها موافق اینکارهای برانکو و مصاحبه های پرحاشیه و تکراری اون ضد تیم ملی هستند؟؟؟ اینکه اونها زیاد کامنت و توییت میذارن الزاما نشون دهنده پرطرفدار بودنشون نیست، من یک پرسپولیسیم ولی قبلش عاشق تیم ملی هستم و برام از هر رنگی بالاتره، اینو مردم زیادی تو استقبالشون از تیم ملی تو فرودگاه درست بعد از اون مصاحبه کیروش هم نشون دادن، اینکه چقدر این تیم ملی رو دوست دارن و طرفدارشن، حالا برانکو هرچی میخواد بگه و تبلیغه دالیچ جونشو بکنه!!
امیر حسین
جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷، ۱۲:۰۷
تو ازطرف هواردان پرسپولیس حرف نزن! امثال شما رو میشناسیم: فرقه "من خودم پرسپولیسم ولی..." یه مشت ساده لوح ابله!
خربین
جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷، ۲۲:۰۸
به امیر حسین
مشخصه که بچه سالی.بگو ببینم برانکو برا پرسپولیس چکار کرده؟.قهرمانی که قطبی و پروین هم اورده بودن.اینکه با پول دولت بهترین بلزیکنهای لیگ رو بیاری و به ضرب و زور داور ببری که نشد افتخار.برانکو الان چهار ساله که تو اسیا از منطقه غرب هم بالا نیومده و همش شکستهای خفت بار آورده.تو اصلا از پرسپولیس چه میفهمی بچه
۴
serezo
جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷، ۱۱:۴۷
اتحاد هوادارن پرسپولیس و حمایت از برانکو بزرگترین مزیت این تیم بوده در این چند سال که بعد ماجرای محرومیت و بازیای قابل قبول این فصل بیش از گذشته شده که بعد اینها کارلوس شغال و نوچه هاش ماجرای رضاییان در استانه بازی دحیل و دربی پیش کشیدن که در صورت هرگونه ناکامی احتمالی شروع به تفرقه افکنی کنن
حرف حساب
جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷، ۱۲:۰۳
کیروش غلط کرده با هرزنامه خبر ورزشی! انتظار داشتید به جز نود یا خبر ورزشی کی این خبر رو کار کنه؟؟؟ یه ضرب المثل هست که میگه کلوخ انداز را پاداش سنگ است! اگر کیروش از او مثل آدم رفتار میکرد و از تیم ملی برای تسویه حسابهای شخصی سواستفاده نمیکرد امروز نه برانکو باهاش مشکل داشت و نه هواداران سرخ علهیش موضع میگرفتند! هیچ کس مصاحبه دلال موزامبیکی بعد از بازی های ایران تو جام جهانی رو یادش نرفته و پرسپولیسی ها که عمرا یادشون نخواهد رفت!!
خربین
جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷، ۲۲:۱۲
هواداران سرخ.زرشک.خخخخخخ.این کرواتها فقط بلدن چهار تا احمق مثل تو رو به بازی بگیرن.جهار ساله که تو اسیا با باختهای خفت اور حذف میشه.اونوقت میخواست دالیچ را بیاره ایران.دم اسپانیا گرم که چنان لت و پاره اش کرد که احمق هایی مثل تازه فهمیدن کیروش روبروی همین اسپلنیا چه بازی ابرومندانه ای انجام داد.البته برای شما گل زیاد خوردن عادت شده.
۲
Reza
جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷، ۱۳:۱۷
برانکو دروغ نگفته ، تازه همه ی راست رو نگفته ، اینکه باند برج ایران زمین و فردوسی پور با کسی که مخالفشون باشه چیکار میکنند ، اینا رو برانکو نمیدونه که بگه
علی پرسپولیسی
جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷، ۱۴:۱۷
"می‌بایست هم‌اکنون جلوی این‌گونه حملات سیستماتیک گرفته شود و من یک بار دیگر از ریاست و اعضای فدراسیون درخواست می‌کنم که از این‌گونه حملات و صحبت‌ها که در تلاش هستند میان نسل جوان ما به صورت سیستماتیک تفرقه بیندازند، جلوگیری کنند. همه مطلع هستیم که در شرایط دشواری نه تن‌ها در تیم ملی بلکه در کشور هستیم"
حجت السلام والمسلمین حاج سید کارلوس کیروش امام جمعه موقت تهران و از مراجع تقلید مردم بزگوار ایران
.
ببین واسه پول مفت گرفتن چجوری حرف میزنه تورو خدا خخخخ خراب اون گوسفنداییم که ازش طرفداری میکنن . یارو قرارداد نداره انقد هیچ جا نمیخوانش تحصن کرده تا باهاش قرارداد ببندن اینجا
با آرزوی شکست های مفتضحانه و ناکامی در جام ملت های آسیا :)) انقد آرزوی شکست میکنیم تا بمیرید . مرگ یه بار شیون هم یه بار . تنها راه خلاصی از این کثافت همینه وگرنه ۸ سال دیگه هم باید این اعصاب خورد کنی ها رو تحمل کنیم . کثیف ترین فدراسیون و کادر فنی تاریخ ایران .
nima bagheri
جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷، ۱۴:۵۴
به امید خلاصی از شر برانکوی دلال و لشگر زامبی های 15 ساله ضد ملی زنده باد کی روش کبیر با فتح آسیا در امارات و حذف قطعی پرسپولیس در آسیا دیگر همه چیز روشن خواهد شد تحمل کنید تا زمانی که کی روش با جام آسیا قدم به فرودگاه تهران خواهد گذاشت آن زمانی که تمام این لجن پراکنی های دلالوویچ و زامبی های 15 ساله اش به گورستان تاریخ خواهند رفت.
دی باگر
جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷، ۱۵:۴۰
اون روزی که کیروش دست از پا درازتر برگرده امثال تو باز اسم عوض میکنن و برمیگردن از بس پررو و وقیح هستین پس تا اون موقع لال مونی بگیر ولی کیروش جام بگیره واسه چی وقتی ساختمون پک رو ساخته مگه نه نادون؟؟؟
هومن
جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷، ۱۶:۲۱
برانکو خیلی آدمه حسودیه کیروش بهترینه
hadi
جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷، ۱۷:۲۵
تا زمانی که تیمای حریف دقیقه 50 ده نفره میشن و استاد نتیجه میگیره اوضاع خوبه. بشینید تا ازهفته نهم و دهم که شروع کرد به باختن همین لنگیا با فحش میندازنش بیرون. ماجرای دربی پارسال یادتون رفته یارو یه باخت داد تو تمام پیجا فحش خارمادر بش میدادن
۴ ۱
00
جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷، ۱۹:۲۵
سه ساله به همین امید دارین نفس میکشین کیسه کش بدبخت. هوادارای پرسپولیس رو با هوادارای دمدمی مزاج کیسه اشتباه گرفتی یادت رفته همین بازی با السد چقدر به بازیکنان و شفر توهین کردین؟
nima bagheri
جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷، ۲۰:۵۸
به دی باگر: حرفی نیست بلاهت مجسم خفه بمیر کوچیک تر از اونی که اهمیت کی روش رو بفهی کوچک مغز
۳ ۱
دی باگر
شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۷، ۱۳:۳۴
لال مونی بگیر ابله بلاهت مجسم اونیه که تو رو پس انداخته بیشعور
۱
منتقد
شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۷، ۰۴:۱۲
شما کامنتهای حامیان کیروش را ببینین
یا وطن فروش عرب نورد هستن یا شعبان جعفری زمانه خویش:))
۱
حسن
شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۷، ۰۵:۰۱
عشوندی یادبگیر پای منقل مقاله ننویسی
سعید
شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۷، ۰۸:۱۲
این برانگوه خر هم دندش میخواره . بابا این همه کارلوس کردت تو فاضلاب ، کافیت نیست ؟؟؟!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر