فهرست
6 چهره ویژه در بازی با کره جنوبی: خیز برای جام جهانی قطر!
6 چهره ویژه در بازی با کره جنوبی: خیز برای جام جهانی قطر!

6 چهره ویژه در بازی با کره جنوبی: خیز برای جام جهانی قطر!

آی اسپورت – نمایش دیروز ایران مقابل کره جنوبی، امیدوار کننده‌ترین بازی تیم ملی در سال‌های اخیر بود. تیم ملی مقابل یکی از قدرت‌های برتر آسیا، بازی بی حرف و حدیثی انجام داد و حریف حتی یک بار نتوانست دروازه بیرانوند را هدف بگیرد. این نمایش امیدوار کننده، یک نکته ویژه هم داشت. ترکیب فعلی تیم ملی کاملا جوان شده و بجز حسینی و دژاگه، هیچکدام از بازیکنان بیشتر از 30 سال نداشتند.

جالب‌تر اینکه 6 بازیکن از 11 بازیکن ترکیب اصلی ایران نه تنها در بازی دیروز و جام جهانی روسیه، بلکه در جام جهانی قطر هم سی سال یا کمتر خواهند بود. دیروز بیرانوند 24 ساله، پورعلی‌گنجی 24 ساله، محمدی 23 ساله، عزت اللهی 20 ساله، جهانبخش 23 ساله و آزمون 21 ساله در ترکیب اصلی تیم ملی بودند. علاوه بر این 6 نفر، طارمی 24 ساله به عنوان بازیکن ذخیره وارد زمین شد و ترابی 22 ساله هم در بازی‌های آینده، احتمالا فرصت حضور در میدان را پیدا خواهد کرد.

بازیکنان جوان کی‌روش نه فقط برای رسیدن به روسیه، که حتی برای حضور در جام جهانی قطر هم از حالا سرمایه تیم ملی هستند. گروهی هماهنگ و یکدست، هر روز چهره جوان‌تر و جدیدتری هم به آن‌ها اضافه می‌شود.

 

 

 

کد خبر: 9406

۱۸ ۱  
آی اسپورت
2016-10-12 18:18:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید
۱ نظر
امید
جمعه ۲۳ مهر ۱۳۹۵، ۱۸:۰۸
رکورد تاریخی استقلال در تیم ملی / 360 دقیقه بدون یک ثانیه بازی! (( تیم ملی پرسپولیس )) آخی استقلال ... خخخخ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر