فهرست
عصای منصور؛ نماد از خود‌گذشتگی در استقلال
عصای منصور؛ نماد از خود‌گذشتگی در استقلال

عصای منصور؛ نماد از خود‌گذشتگی در استقلال

آی‌اسپورت- دل کندن از عصایی که یادگار منصور بوده سخت است اما وقتی کودکی در شهر خانه ندارد، دلخوشی ندارد، وقتی لرزه زمین همه آرزوها را شست، عصا هم می‌شود بهانه‌ای تازه برای به دست آوردن آرزوهایی نو. فریده شجاعی همسر مرحوم پورحیدری در گفت‌وگو با همشهری ورزشی در باره این حرکت خیرخواهانه صحبت کرد.
 
چطور شد که تصمیم به مزایده عصای منصورخان برای کمک به زلزله‌زده‌ها گرفتید؟
یکی از دوستان به ما این پیشنهاد را دادند و گفتند که عصای منصور در بین هواداران خاطره‌ساز است و هواداران استقلال به دلیل علاقه قلبی که به پورحیدری دارند و شرکت در امر خیر، می‌توانند عصای او را خریداری کنند، ما هم دیدیم پیشنهاد خوبی است و آن را پذیرفتیم.
 
آخرین پیشنهادی که به شما شده چقدر است؟
آخرین پیشنهاد 4میلیون تومان بوده. البته ما دو روز است که این حرکت را شروع کرده‌ایم و قطعا به قیمت مناسبی آن را می‌فروشیم تا بتوانیم به مردم زلزله‌زده کمک کنیم.
 
دل کندن از این عصا برایتان سخت نبود؟
به هر حال این عصا یادگار منصور بود اما مهم‌تر برای ما آرامش مردم زلزله‌زده است و امیدواریم با این کار بتوانیم به مردم زلزله‌زده كمك کنیم.
 
مردم از چه طریقی این پیشنهادها را به شما می‌دهند؟
ما خط منصور را بعد از چند وقت روشن کردیم و مردم با تماس با خط او پیشنهاد خود را برای خرید عصا و کمک به زلزله‌زده‌ها عنوان می‌کنند.
 
دوست نداشتید عصا را برای خودتان به یادگار نگه دارید؟

برای ما مهم‌تر از هر چیز آرامش مردم و البته منصور است که مطمئن هستیم با این حرکت خیرخواهانه او هم به آرامش می‌رسد. ما حتی هنوز کمد لباس‌های منصور را هم دست نزده‌ایم، او لباس‌های نو خوبی هم دارد که قطعا هواداران دوستش دارند، جدا از این، دستگاه اکسیژن و یکسری وسایل دیگرش هم هست که می‌خواهیم به موسسه محک کمک کنیم.
 
این عصا نماد عشق و تعصب پورحیدری به استقلال هم بود.درست است؟
به نظرم یک نماد ایثار و از خود گذشتگی بود که مردم هم با آن خاطره دارند. بخصوص وقتی که منصور با عصا کنار نیمکت استقلال ایستاده.
 
با توجه به اینکه باشگاه استقلال به دنبال تسویه‌حساب با طلبکاران خود است، با شما در این باره تماسی گرفته شده است؟
نه، صحبتی نکرده‌اند. باشگاه استقلال انگار فقط می‌خواهد طلب زنده‌ها را بدهد و با منصور کاری ندارد.
 
ناراحت هستید؟
من فقط می‌توانم برای تیم استقلال که عشق منصور بود آرزوی موفقیت کنم و امیدوار باشم نتایج خوبی بگیرد وگرنه بی‌اعتنایی‌هایی که در باشگاه استقلال رقم خورد، کم ما را ناراحت نکرده است.

۹۸    
آی اسپورت
2017-11-22 01:51:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر