فهرست
اصرار منصوریان: زهیوی نه، 10 فقط برای سجاد
اصرار منصوریان: زهیوی نه، 10 فقط برای سجاد

اصرار منصوریان: زهیوی نه، 10 فقط برای سجاد

آی اسپورت- علیرضا منصوریان از روزهای ابتدایی حضورش به عنوان سرمربی استقلال، علاقه ویژه اش به سجاد شهباززاده را اعلام کرده بود. به نظر سرمربی آبی ها، شهباززاده از آن نوع بازیکنانی است که به دلیل هوش بالایش در جایگیری و زدن ضربات آخر، هر مربی باید در ترکیب تیمش داشته باشد. شهباززاده اما بعد از کش و قوس فراوان راهی ترکیه شد و استقلال را ترک کرد. منصوریان بعد از رفتن او، تصمیم گرفت نوع دیگری از علاقه اش را به این بازیکن نشان بدهد. سرمربی استقلال، شماره 10 این تیم را بایگانی و اعلام کرد این پیراهن به هیچ بازیکنی داده نمی شود تا خود شهباززاده برگردد.

منصوریان در ابتدای فصل حتی حاضر نشد این شماره را به کاوه رضایی بدهد. کاوه به دنبال شماره 10 بود ولی قبل از اینکه حرفی بزند، منصوریان اعلام کرد شماره 9 برازنده رضایی است. نفر دومی که به سمت گرفتن شماره 10 یورش برده، رحیم زهیوی است. او در مذاکراتش به مدیران استقلال گفته خوشحال می شود بسان استقلال خوزستان، شماره 10 استقلال تهران را هم بپوشد. افتخاری هم گفته تصمیم نهایی را منصوریان می گیرد. سرمربی آبی ها هم اعلام کرده زهیوی در صورت استقلالی شدن، می تواند هر شماره ای را بپوشد ولی قطعا پیراهن 10 به او نمی رسد.

بر اساس تصمیم منصوریان، شماره 10 فعلا حداقل تا پایان فصل در بایگانی می ماند مگر اینکه سجاد شهباززاده در تعطیلات نیم فصل به استقلال برگردد و این پیراهن را تحویل بگیرد.

۸ ۱  
آی اسپورت
2017-01-01 20:22:00
نظر دهید

۱ نظر
توهم آبی
دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵، ۰۰:۵۶
آره منتظر باش تا بیاد! بیچاره برای رهایی از سقوط به هر جایی دست میندازه
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر