فهرست
کمال، کی‌روش و سپاهان یک جلسه محروم شدند
کمال، کی‌روش و سپاهان یک جلسه محروم شدند

کمال، کی‌روش و سپاهان یک جلسه محروم شدند

آی اسپورت – رای کمیته انضباطی درباره اتفاقات بازی سپاهان و پرسپولیس اعلام شد. در این رای آمده است: دیدار تیم های پرسپولیس و سپاهان از سری رقابتهای لیگ برتر در هفته دوازدهم برگزار شد که از سوی کیروش استنلی، بازیکن تیم سپاهان تخلفاتی مبنی بر فحاشی به بازیکن حریف که منجر به اخراجش شد، رخ داد. وی به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

کمال کامیابی نیا، بازیکن پرسپولیس به دلیل فحاشی که موجب اخراجش شد به یک جلسه محرومیت و 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم است. علیرضا بیرانوند، دروازه بان پرسپولیس نیز به خاطر حرکات غیرورزشی نسبت به تماشاگران تیم مقابل که سبب تحریک آنان شد به توبیخ کتبی و پرداخت 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم است.

تیم سپاهان اصفهان به دلیل تخلف تماشاگرانش، فحاشی به داور، پرتاب بطری و نارنجک با توجه به تکرار تخلفات و عدم توجه  به تذکر کمیته انضباطی یک جلسه از حضور تماشاگرانش در مسابقات خانگی و پرداخت200 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد( این رای قابل تجدید نظر است) حسام فتاحی یکی از اعضای کادر فنی سپاهان به دلیل اعتراض به داور بعد از پایان مسابقه به توبیخ کتبی و 30 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

تیم پرسپولیس به دلیل تخلفات تماشاگرانش، پرتاب ترقه به زمین و استفاده از کلمات نامناسب به 100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. حسین خیبری، مدیر اجرایی باشگاه پرسپولیس نیز به دلیل اعتراض به داور در جریان مسابقه و ورود به زمین به یک جلسه از همراهی تیم خود محروم و باید 30 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

تیم سپاهان نیز به خاطر ورود خسارت به اتوبوس حامل بازیکنان پرسپولیس باید مبلغ 89500000 ریال در حق باشگاه پرسپولیس پرداخت کند.

۵ ۷  
آی اسپورت
2018-12-25 13:52:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۷ نظر
محمد
سه شنبه ۴ دی ۱۳۹۷، ۱۴:۲۳
کمیته انظباطی کیسه کش

کمال رو واسه چی محروم کردی ؟؟
فرهاد
سه شنبه ۴ دی ۱۳۹۷، ۱۵:۰۴
به همین دلیل که کیروش را محروم کردند
۶
tahaaa 90 taaaji
سه شنبه ۴ دی ۱۳۹۷، ۱۴:۴۸
بعله ديگ..
گفتم ك..
اينا فقط منتظرن محروميت قرمزا تموم بشه بعد بازيكناشونو محروم كنن چون بازيكن جايگزين دارن..
فقط خدا ازشون باخبره..

چ زود ثابت شد
۱
فرهاد
سه شنبه ۴ دی ۱۳۹۷، ۱۵:۰۴
عجب اسبی هستند اتوبوس پرسپولیس به سپاهان چه مربوط است از تین ببعد هر تیمی یک سنگ بزنه تو شیشیه اتوبوس خودشان بعد برود خسارت بگیرد اینها دیگه چه مواجب بگیرهایی هستند
۷ ۱
شله
سه شنبه ۴ دی ۱۳۹۷، ۱۹:۱۲
فقط یه ابله میتونه همچین کامنتی بذاره. دوست داشتی بابت تمام نارنجک هایی که شله ها انداختن پرسپولیس محکوم بشه شاید خود پرسپولیسیا بودن نارنجک پرتاب میکردن
مهرداد
سه شنبه ۴ دی ۱۳۹۷، ۱۶:۵۶
لعنت بر تیم کثیف حکومتی قرمز که با هر حربه ای میخواد قهرمان بشه
بهترین بازیکن لیگ و بهترین تیم لیگ رو محروم میکنند تا قرمز حکومتی بیاد بالا
###
سه شنبه ۴ دی ۱۳۹۷، ۱۶:۵۷
اصلا کسی دلیل اخراج بی دلیل کمال رو نفهمید چطوری باز یه جلسه محرومش کردن؟
استادیوم رسما تبدیل به میدان جنگ شده بود اخرش رأی قابل تجدید نظر؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر