فهرست
رویایی که محقق نشد؛ داوران ایران در رده‌بندی
رویایی که محقق نشد؛ داوران ایران در رده‌بندی
جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

رویایی که محقق نشد؛ داوران ایران در رده‌بندی

آی‌اسپورت- تیم داوری ایران مسابقه حساس رده‌بندی جام جهانی ۲۰۱۸ بین انگلیس و بلژیک را قضاوت می‌کند. علیرضا فغانی، داور و رضا سخندان و محمد منصوری، کمک‌های او در جام جهانی روسیه قضاوت‌های بی‌نقصی در دو بازی مرحله گروهی بین تیم‌های آلمان- مکزیک و برزیل- صربستان داشتند که در مسابقه مهم مرحله یک‌هشتم نهایی بین تیم‌های فرانسه- آرژانتین هم قضاوت کردند.

فغانی در بازی مرحله یک‌چهارم نهایی جام جهانی داور چهارم دیدار اروگوئه- فرانسه بود ولی او و کمک‌های ایرانی‌اش در دیدار نیمه نهایی قضاوتی نداشتند و شب گذشته فقط بازی انگلیس و کرواسی را از نزدیک تماشا کردند. حالا با تصمیم فیفا علیرضا فغانی و کمک‌های او بعد از دو مرحله استراحت، داوری مسابقه حساسی را برعهده خواهد داشت و دیدار رده‌بندی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه بین تیم‌های انگلیس و بلژیک را قضاوت می‌کنند.

فیفا دقایقی قبل اعلام کرد که علیرضا فغانی داور وسط بازی تیم‌های ملی انگلیس و بلژیک خواهد بود و رضا سخندان و محمدرضا منصوری هم او را همراهی می‌کنند. مالانگ دیدیو از سنگال داور چهارم دیدار رده‌بندی جام جهانی است و جبرئیل کامارا، هم‌وطن او، کمک داور ذخیره این مسابقه خواهد بود. بازی تیم‌های ملی انگلیس و بلژیک در رده‌بندی جام جهانی روسیه از ساعت ۱۸:۳۰ روز شنبه، بیست و سوم تیرماه در استادیوم سن‌پترزبورگ برگزار می‌شود.

 

ورزش سه

۴ ۲  
آی اسپورت
2018-07-12 22:26:00
همچنین در این باره بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
sirvan.f
پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۷، ۲۲:۳۸
حال کردم...
۲
عبدالله
پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۷، ۲۳:۳۲
ایکاش فینال را بش میدادن
اما داوری رده بندی جام جهانی هم برای تیم داوری کشورمان یک افتخار بزرگی است
اگر یک پای فینال آرزانتین یا برزیل بود و یک پای فینال یک تیم اروپایی
حتما فغانی فینال را سوت میزد
در هرصورت تبریک به فغانی
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر