فهرست
مسی ۸-۷ رونالدو؛ جنگ سلاطین هت‌تریک
مسی ۸-۷ رونالدو؛ جنگ سلاطین هت‌تریک

مسی ۸-۷ رونالدو؛ جنگ سلاطین هت‌تریک

آی اسپورت – بارسلونا شب گذشته در نخستین بازی خود در لیگ قهرمانان اروپا فصل ۱۹-۲۰۱۸ با نتیجه ۴-۰ از سد پی اس وی آیندهوون گذشت. ستاره اول این مسابقه لیونل مسی بود که به تنهایی ۳ گل از ۴ گل تیمش را وارد دروازه یروئن زوئت کرد. با این هت‌تریک، مسی به رکورددار هت تریک در لیگ قهرمانان اروپا تبدیل شد.

به استناد آمار اوپتا، هت‌تریک مسی در مقابل آیندهوون هشتمین هت‌تریک او در لیگ قهرمانان اروپا بود تا او با گذر از کریس رونالدو (۷) موقتا به رکورددار هت‌تریک در لیگ قهرمانان اروپا تبدیل شود.

هت‌تریک های مسی در لیگ قهرمانان در مقابل آرسنال (آپریل ۲۰۱۰)، ویکتوریا پلژن (نوامبر ۲۰۱۱)، بایر لورکوزن (مارچ ۲۰۱۲)، آژاکس (سپتامبر ۲۰۱۳)، آپوئل (نوامبر ۲۰۱۴)، سلتیک (سپتامبر ۲۰۱۶)، منچسترسیتی (اکتبر ۲۰۱۶) و پی اس وی آیندهوون (سپتامبر ۲۰۱۸) رقم خورده است.

نکته جالب در این زمینه آن است که بعد از مسی و رونالدو، ۳ بازیکن با فاصله بسیار زیاد قرار دارند. بعد از مسی با ۸ هت‌تریک و رونالدو با ۷ هت‌تریک، ماریو گومز، پیپو اینزاگی و لوئیز آدریانو هر یک با ۳ هت‌تریک بهترین عملکرد را داشته اند تا یک بار دیگر ثابت شود مسی و رونالدو در سالیان اخیر در چه سطحی قرار داشته اند.

 

90tv

     
آی اسپورت
2018-09-19 12:00:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر