فهرست
نقل قول های روز: مشکل سپاهان
نقل قول های روز: مشکل سپاهان

نقل قول های روز: مشکل سپاهان

آی اسپورت – این بخش اختصاص دارد به گزیده ای از نقل قول اهالی فوتبال در طول 24 ساعت گذشته:

تنها چیزی که می توانم بگویم این است که پیشنهاداتی از اروپا دارم و حداقل برای 6 ماه آینده در اروپا بازی خواهم کرد. قرارداد من با ولفسبورگ آلمان تمام شد و چیزی در اینباره نمی توانم بگویم. تنها چیزی که می توانم بگویم این است که در روزهای آینده اتفاقاتی می افتد.

توضیح اشکان دژاگه در خصوص دلیل حضورش در قطر

رکورد‌ها معلوم نمی‌کند که دروازه‌بان‌ها واقعاً در چه سطحی هستند، اما حسینی واقعاً دروازه‌بان خوبی است و حقش است که به تیم ملی دعوت شود. برای این درواز‌ه‌بان جوان آرزوی موفقیت و رکوردشکنی‌های دیگر را دارم.

نظر بهزاد غلامپور مربی دروازه بان های سایپا درباره رکورد شکنی حسین حسینی

بزرگ‌ترین چالش من در ایران آموختن زبان فارسی خواهد بود که البته معقتدم به کمک یک مترجم این مشکل هم برطرف خواهد شد.علاوه بر این من یک مربی حرفه‌ای هستم بنابراین باید خودم را با شرایط تطبیق بدهم و زبان فارسی را نیز باید زود یاد بگیریم.

اظهار نظر جالب میگوئل کولی مربی جدید استقلال بعد از حضور در تهران

این مسئله را باید در فلسفه کاری باشگاه جست‌وجو کرد. سپاهان زمانی یک نام بسیار بزرگ بود که حریفان از تقابل با آن هراس داشتند و این تیم در هر فصل برای قهرمانی وارد رقابت‌ها می‌شود. استراتژی اصلی باشگاه قهرمانی بود و بر همین مبنا هم بازیکنان باکیفیتی را به خدمت می‌گرفت. سپاهان به دنبال قهرمانی در آسیا بود و به همین دلیل ستاره‌ها را جذب می‌کرد و بازیکنان باکیفیتی را به استخدام خود درمی‌آورد، اما اکنون شاهد آن هستیم که بازیکنان باکیفیتی به تیم سپاهان نمی‌روند. با بازیکنان خوب شاید بتوانید در برخی از بازی‌ها پیروز شوید اما برای قهرمانی و رسیدن به جام‌ها نیاز به ستاره‌ها داریم. با ستاره‌ها می‌توانید قهرمان شوید و جام بگیرید.متأسفانه در حال حاضر فلسفه کاری سپاهان مشخص نیست. یک بار به دنبال جوانگرایی می‌رود و بار دیگر شاهد آن هستیم که بازیکنان باتجربه را به خدمت خود درمی‌آورد. متأسفانه در ۳ سال اخیر شاهد حضور بازیکنان بی‌کیفیت در سپاهان بودیم. تیمی که می‌خواهد قهرمان شود باید بازیکنان باکیفیت و ستاره داشته باشد و در کنار آنها هم بازیکنان جوان و مستعد رشد و پرورش پیدا کنند. اما اکنون فلسفه کاری این باشگاه مشخص نیست.

دلیل افت سپاهان از دید علیرضا مرزبان

 

 

  ۱  
آی اسپورت
2018-01-13 09:48:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
farhad rahimi
دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۶، ۰۲:۰۳
به نظر من مرزبان دقیقا درست گفته
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر