فهرست
یورولیگ؛ آث میلان بالاخره حذف شد
یورولیگ؛ آث میلان بالاخره حذف شد

یورولیگ؛ آث میلان بالاخره حذف شد

آی اسپورت - دور گروهی لیگ اروپا پنج شنبه شب به پایان رسید که در مهمترین اتفاقات بازی های گروه های یک تا شش، می توان به حذف میلان بعد از شکست مقابل المپیاکوس اشاره کرد. پنج شنبه شب از ساعت 23 و 30 دقیقه، 12 بازی از گروه های یک تا شش لیگ اروپا انجام شد تا مسابقات دور گروهی لیگ اروپا به پایان راه خود برسد و حالا تیم های صعودکرده منتظر بازی های دور حذفی باشند.

از گروه اول مسابقات، لورکوزن با اقتدار و با نتیجه 5-1 آ.ا.ک لارناکا را شکست داد، دیدار لودوگرتس و زوریخ سوئیس نیز 1-1 تمام شد. در این گروه لورکوزن با 13 امتیاز اول شد و زوریخ با 10 امتیاز دوم شد و به مرحله بعد راه یافتند.

در گروه دوم، سلتیک اگرچه در خانه 2-1 از سالزبورگ شکست خورد ولی دیدار روزنبرگ و لایپزیگ 1-1 تمام شد تا سالزبورگ با 18 امتیاز در این گروه اول شود و سلتیک 9امتیازی دوم شود.

در گروه سوم مسابقات، بوردو در دانمارک با یک گل از سد کپنهاگن گذشت، اسلاویاپراگ هم با نتیجه 2-0 زنیت را مغلوب ساخت. در این گروه زنیت 11 امتیازی اول شد و اسلاویاپراگ با 10 امتیاز دوم شد. بوردو هم حذف شد.

در گروه چهارم، دیدار دیناموزاگرب و اندرلخت 0-0 تمام شد. اسپارتاک ترناوا هم با نتیجه 1-0 فنرباغچه را شکست داد، این دو نتیجه موجب شد تا دیناموزاگرب با 14 امتیاز اول شود و فنرباغجه با 8 امتیاز دوم شود.

در گروه پنجم، آرسنال در لندن با تک گل دقیقه 16 لاکازت توانست قره باغ را شکست دهد و 16 امتیازی شود. اسپورتینگ هم با 3 گل ورسکلا را مغلوب ساخت و با 13 امتیاز دوم شد.

در گروه ششم، بازی بتیس و دودلانژ 0-0 تمام شود. المپیاکوس هم در یونان موفق شد با نتیجه 3-1 میلان را شکست دهد، نتیجه ای که به قمیتی گزاف برای میلان تمام شد و روسونری با وجود برای امتیاز با المپیاکوس، در رده سوم قرار گرفتند و حذف شدند. در این گروه بتیس با 12 امتیاز اول شد.

۱    
آی اسپورت
2018-12-14 01:43:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر