فهرست
بیل، ستاره رئال
بیل، ستاره رئال

بیل، ستاره رئال

آی اسپورت – قهرمان فصل پیش اسپانیا نزدیک بود برای نخستین بار در تاریخش، سه بازی پیاپی در خانه را ببازد اما آنها توانستند قدرت گلزنی خود را دوباره پیدا کنند و به پیروزی قاطعی برسند. گرت بیل در این برد نقشی کلیدی داشت. تیم زین‌الدین زیدان در اوایل بازی عقب افتاد و به نظر می‌رسید که پس از شکست‌های پیاپی مقابل بارسلونا و ویارئال در خانه، نوبت به باخت دیگری رسیده است. اما پس از آنکه ناچو بازی را مساوی کرد، بیل با یک ضربه‌ کات‌دار تماشایی نتیجه را دو بر یک کرد. ضربه زیبای او در حالی از کنار گوش کریستیانو رونالدو گذشت که این ستاره رئال داشت به داور اعتراض می‌کرد و می‌گفت او باید پنالتی بگیرد. بیل به این ترتیب نخستین بازیکن رئال مادرید در این فصل لالیگا شد که به آمار 5 گل می‌رسد. برای رئال مادرید 19 بازی طول کشید تا بازیکنی بتواند 5 گل بزند، آن هم در 21 ژانویه.

این نشان می‌دهد رئال در این فصل چه مشکلاتی داشته است. ضربه سر بیل سپس نتیجه را سه بر یک کرد. این نهمین گل او در تمامی رقابت‌ها برای رئال در این فصل بود و به این ترتیب، او با آمار فصل گذشته‌اش برابری کرد. این بار او 9 گل را در تنها 17 بازی زده است، در حالی که فصل پیش 27 بازی انجام داده بود. این بازیکن ولزی موثرترین مهاجم رئال در این فصل بوده است. رونالدو و کریم بنزما در حد خودشان بازی نکرده‌اند اما متاسفانه برای رئال، او بازی‌های زیادی را به دلیل مصدومیت از دست می‌دهد.

زیدان امیدوار است که مشکلات او حل شده باشد و بیل بتواند به بازی در این سطح ادامه دهد و تا آخر فصل مصدوم نشود. مادرید در این صورت اوضاع بسیار بهتری خواهد داشت. رونالدو هم شب را با زدن دو گل به پایان رساند. رئال در دقایق پایانی غوغا کرد و این بازیکن پرتغالی ابتدا یک گل با یک ضربه ساده زد و سپس با ضربه سری زیبا گل بعدی را به ثمر رساند. روی این گل، پای بازیکن حریف به سر او خورد و باعث خونریزی شد.

کریستیانو پیش از این مسابقه در 14 بازی در لالیگا تنها 4 گل زده بود و دو گل او خبر خوبی برای زیدان بود، چرا که این مربی می‌خواهد تیمش در جام حذفی و لیگ قهرمانان بجنگد و در لالیگا هم به جمع سه تیم برتر بازگردد.

فتح لالیگا غیرممکن است. بارسلونا 19 امتیاز از رئال پیش است اما رئال با گل‌هایی که می‌زند می‌تواند فصل را به‌خوبی به پایان برساند، چرا که آنها دو رقابت حذفی را پیش رو دارند و می‌توانند در آنها موفق شوند. بیل، بنزما و رونالدو پس از شکست فصل پیش رئال در برنابئو مقابل بارسلونا تاکنون در ترکیب ثابت در کنار یکدیگر قرار نگرفته‌اند اما هر سه نفر در این مسابقه بازی کردند و ممکن است به‌زودی دوباره آنها را در ترکیب ثابت کنار هم ببینیم. بازگشت به سیستم 3-3-4 با این سه نفر می‌تواند اوضاع رئال را بهبود بخشد و این خبر بسیار خوبی است چون پاری‌سن‌ژرمن در چند هفته بعد منتظر دیدار با رئال است. اگر هر سه نفر آماده بمانند، رئال شرایط خوبی برای آن مسابقه خواهد داشت.

۷    
آی اسپورت
2018-01-23 12:37:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر