فهرست
دليل اصلی برانكو برای جدایی «پول» نبود!
دليل اصلی برانكو برای جدایی «پول» نبود!

دليل اصلی برانكو برای جدایی «پول» نبود!

آی اسپورت - خبری كه هواداران پرسپولیس تمایلی به شنیدنش نداشتند سرانجام به حقیقت پیوست و سرمربی محبوب و موفق این تیم تصمیم به جدایی گرفت. گویا برانكو عصر امروز در تماس با یكی از دوستان مورد اطمینانش در ایران خبر داده كه حتی اگر تمام طلبش، بدون كم‌وكاست پرداخت شود هم دیگر حاضر نیست به ایران برگردد. گویا برانكو معتقد بوده كه با توجه به وضعیت اقتصادی ایران و مشكلاتی كه برای انتقال پول وجود دارد، هر بار برای دریافت مطالباتش با مشكل مواجه خواهد شد. علاوه بر این یك نكته جالب دیگر نیز در نقل‌قول منتسب به برانكو وجود دارد، كه آن را دلیل اصلی نیامدن او اعلام می‌كنند. ظاهرا برانكو به دوست صمیمی‌اش اعلام می‌كند كه حتی اگر برگردم هم دیگر اجازه نمی‌دهند تیم من قهرمان بشود!

این نقل‌قول عجیب كه پس از تایید برانكو می‌تواند جنجال‌های بیشتری را طی روزهای آینده رقم بزند، نشان می‌دهد كه برانكو حداقل به آینده حرفه‌ای‌اش در ایران خوشبین نبوده. به اینها مسائل و مشكلات مالی پرشمار باشگاه را هم اضافه كنید تا متوجه بشوید كه برانكو در چه شرایطی تصمیم به جدایی گرفته است. تصمیمی كه با توجه به ذهنیت او چندان عجیب به‌نظر نمی‌رسد.

بانک ورزش

۳۸ ۷  
آی اسپورت
2019-06-16 23:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۷ نظر
عارف
دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸، ۰۰:۱۵
از روزی که قطبی با فولاد تمدید نکرد معلوم بود چه چیزایی پشت پردست
اینا دیدن چندسال کیسه زیرمونه میخوان یه مدت اونا قهرمان بشن.نمیدونن قهرمانی زورکی نیست.استراماچونی(ک) که هیچ.خدای مربیرو هم بیارن واسه کیسه هیچی نمیشه.امسال که هرچی زور زدین نتونستین ترتر و کیسه و تیم شهر اقای تاج رو قهرمان کنین.راهی جز نابودی پرسپولیس براتون نمونده.عرب کیسه کش
حسین
دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸، ۰۰:۲۶
به هدفشان رسیدن
saeed
دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸، ۰۰:۳۵
گاگول باورش شده خودش تیمو قهرمان میکرده:-)
پدرام
دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸، ۰۱:۳۳
تحریم سامانه هواداری...وقتی پول مردم برای خوشحالی خود مردم استفاده نمیشه چرا باید توی سامانه هواداری پول بدیم؟!! که امثال کاشانی و نبی و غیره بیان پولارو بالا بکشن؟!!
خواهشا سامانه هواداری رو موقتا تحریم کنید تا به این شکل بتونیم اعتراض خودمون رو نشون بدیم...
Hadi
دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸، ۰۱:۳۶
عصر برانکو تمام باز رسیدیم به علی دایی.......
۵
حرف حساب
دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸، ۰۸:۴۴
خدایی دلیل دوم کاملا درسته! همین امسال هم چقدر مشکل برای قهرمانی پرسپولیس درست کردند و معلوم بود سال بعد کار به کشت و کشتار هم میرسه! وقتی چارپایان و ترتر و کیسه عرضه قهرمانی حتی در شرایط نابرابر مالی رو ندارند تنها راهش اینه که قهرمان واقعی رو به هر نحوی شده زمین بزنند! لعنت به این فوتبال سیاسی. حالا احمقترین افراد هم فهمیدند حداقل کدوم تیم حکومتی نبود!!
...
دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸، ۰۹:۳۴
اره جون خودتون دلیلش پول نبود. یکسال پولش رو ندادن . این همه درامد پرسپولیس رو ریختین تو حلق کیسه حالا برانکو رفت حالا برید پابوس وزیرپرپسولیسی که با هر عربده ازش باج میگرفتین . دنبال سرمربی 3 میلیون یورویی باشین اصلا بگین بابامسعودتون رضایت نامه پاتوسی رو هم براتون بگیره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر