فهرست
گزارش آماری؛ بهتر از منصوريان، بد‌تر از منصوريان
گزارش آماری؛ بهتر از منصوريان، بد‌تر از منصوريان

گزارش آماری؛ بهتر از منصوريان، بد‌تر از منصوريان

 آی اسپورت- مقایسه نتایج 4 بازی گذشته تیم وینفرد شفر  با 4 بازی نیم‌فصل اول منصوریان و نیز 4 بازی نیم‌فصل دوم سال گذشته: استقلال با شفر شروع بدی در نیم فصل دوم نداشته است. آبي‌پوشان پایتخت كه از 4‌بازی ابتدایی فصل با منصوریان تنها 4‌امتیاز از 12‌امتیاز ممكن را كسب كرده بودند، در نیم‌فصل دوم با شفر 8‌امتیاز جمع كرده‌اند. همین آمار نشان مي‌دهد تیم شفر 2‌برابر تیم منصوریان از حریفان امتیاز گرفته و توانسته سروسامانی به اوضاعش در جدول بدهد. البته شفر در مقایسه با نیم‌فصل دوم لیگ گذشته، شروع ضعیف‌تری داشته و یك‌امتیاز كمتر از منصوریان جمع كرده است. تیم منصوریان سال پیش از 4‌بازی ابتدایی نیم‌فصل دوم، روی هم رفته 9‌امتیاز جمع كرد و با همین شروع رویایی از بحران خارج شد تا فصل را با رتبه نایب‌قهرمانی تمام كند. با توجه به همین آمار و ارقام شاید بدنباشد نگاهی به جایگاه رقبای حریفان استقلال شفر و منصوریان در جدول داشته باشیم تا مشخص شود مربی ایرانی آبي‌ها سخت‌تر امتیاز جمع كرد یا پیرمرد آلمانی.

منصوریان/ نیم‌فصل اول لیگ هفدهم

 استقلال در اولین بازی این فصل به مصاف نفت‌آبادان رفت و در خانه حریف با نتیجه یك بر صفر به برزیل باخت. نفت‌آبادان تیم دوازدهم فصل قبل بود و با فراز كمالوند لیگ را استارت زد.

آبي‌پوشان پایتخت در هفته دوم فصل جاری با استقلال‌خوزستان دیدار كردند و در ورزشگاه آزادی به نتیجه‌ای بهتر از تساوی بدون گل نرسیدند. استقلال‌خوزستان به عنوان تیم چهارم جدول با تیم منصوریان روبه‌رو شد.

استقلالي‌ها اولین پیروزی فصل خود را مقابل تراكتورسازی در تهران جشن گرفتند و با نتیجه یك بر صفر این تیم را شكست دادند. بدنیست بدانید تیم گل‌محمدی به عنوان تیم پانزدهم جدول در آزادی به استقلال باخت.

تیم منصوریان در چهارمین بازی فصل با سایپا دیدار كرد و در ورزشگاه تختی تهران با نتیجه یك بر صفر به تیم دایی باخت. شاگردان دایی در دور رفت و پیش از بازی با استقلال روی پله سوم جدول ایستاده بودند.

شفر/ نیم‌فصل دوم لیگ هفدهم

 استقلال دور برگشت را با پیروزی 4 بر صفر مقابل نفت‌آبادان در ورزشگاه آزادی آغاز كرد. نفت پیش از بازی با استقلال روی پله ششم جدول ایستاده بود و پس از حذف پرسپولیس در رقابت‌های حذفی شرایطی رویایی داشت.

آبي‌ها كه در تهران با منصوریان از پس همنام اهوازی خود برنیامده بودند، در ورزشگاه غدیر با 3‌گل این تیم را در هم كوبیدند و با دست پر به تهران برگشتند. استقلال‌خوزستان پیش از بازی با استقلال روی پله سیزدهم ایستاده بود.

تیم شفر در سومین بازی نیم‌فصل دوم به مصاف تراكتورسازی رفت و مقابل این تیم به تساوی بدون گل رضایت داد. تراكتورسازی به عنوان تیم دهم جدول رده‌بندی در دور برگشت با استقلال در تبریز بازی كرد.

آخرین بازی تیم شفر در لیگ برتر با سایپای رده ششمی بوده است. آبي‌پوشان پایتخت مقابل تیم دایی به تساوی یك‌-یك رضایت دادند تا مجموع امتیازاتشان در نیم‌فصل دوم به 8 برسد.

منصوریان/ نیم‌فصل دوم لیگ شانزدهم

 تیم منصوریان در اولین بازی نیم‌فصل دوم سال گذشته با نفت‌تهران رده پنجمی روبه‌رو شد و با نتیجه یك بر صفر در تختی تهران این تیم را شكست داد. نفت دایی پیش از بازی با استقلال تیم پنجم جدول بود.

استقلال در دومین هفته نیم‌فصل دوم سال گذشته با استقلال‌خوزستان روبه‌رو شد و در ورزشگاه آزادی با نتیجه 2 بر یك به این تیم باخت. آبي‌های جنوب پیش از بازی با استقلال روی پله یازدهم جدول ایستاده بودند.

شاگردان منصوریان در سومین بازی نیم‌فصل دوم با نفت‌تهران روبه‌رو شدند و در آبادان با نتیجه 3 بر صفر این تیم را شكست دادند. آن زمان نفت‌آبادان تیم یازدهم جدول بود و با فیروز كریمی برای بقا مي‌جنگید.

پیكان چهارمین حریف استقلال منصوریان در نیم‌فصل دوم لیگ شانزدهم بود، تیمی كه روی پله ششم جدول ایستاده بود. استقلال مقابل پیكان با نتیجه 3 بر 2 پیروز شد تا آبي‌ها بازگشتی رویایی به لیگ داشته باشند.

همشهری ورزشی

 

 

 

۸۴ ۱  
آی اسپورت
2018-01-16 20:35:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
در فیفا اشنایانی دارم
سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶، ۲۱:۰۷
اگر اجازه میدادید من میومندم الان مربی یوونتوس داشت رو تیم ما تحقیق میکرد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر